Главная

   Щоосені, кожної першої неділі жовтня, у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи педагогів, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу у світ науки та прекрасного своїм учням. Свято вчителів у цьому році є особливим і в нашому Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, бо Україна вперше святкує в один день декілька державних свят – День Захисника і Захисниці України, День Українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці, День територіальної оборони України, День працівників освіти, та, звичайно ж, Міжнародний день МУЗИКИ, який був заснований за ініціативи Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО ще в 1973 році.

   Студенти та педагоги коледжу заздалегідь ретельно готувалися до свят – вітальні листівки, музичні привітання, святкові відеопрезентації, подяки та грамоти за сумлінну працю.

Голосов пока нет

   Цієї п'ятниці, 29 вересня, в Україні згадують жертв Бабиного Яру.

   Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова. Масовий розстріл євреїв у Бабиному Яру 29–30 вересня 1941 року став символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.

   Розстріли в урочищі розпочалися відразу після вступу нацистів та їхніх союзників до Києва у вересні 1941 року і відбувалися чи не щоденно до завершення окупації міста.

Голосов пока нет

Шановні колеги!
Управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації та Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва запрошують Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українське музикознавство, музична педагогіка і виконавство у загальноєвропейському контексті», яка відбудеться 02 грудня 2023 року у форматі відеоконференції на платформі Google Meet.
Метою конференції є збереження, примноження і популяризації наукових і культурних досягнень у сфері світової і, зокрема, української музики минулого та сучасності;
розширення творчих контактів та розвитку наукового інформаційного обміну у різних галузях музикознавства між викладачами закладів культури і мистецтв з різних областей України.

Голосов пока нет

   18 вересня 2023 року на базі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва за підтримки Луганського обласного відділення олімпійського комітету з фізичного виховання для студентів та викладачів було проведено Олімпійський онлайн-урок «Олімпійські чемпіони Луганщини».

Голосов пока нет

   18.09.2023 викладачі коледжу мали велику приємність бути на вебінарі, організованому Центром навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва та з захопленням слухати відому музикознавицю, людину енциклопедичних знань, викладача-методиста Львівського музичного фахового коледжу ім.С.Людкевича Роксолану Гавалюк .

   Тема її доповіді "Музика в родині Шухевичів: три покоління" вкрай актуальна та цікава для слухачів.

   На зустрічі були присутні представники Луганської обласної військової адміністрації, керівники та викладачі мистецьких шкіл Луганської області, викладачі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва.

Голосов пока нет

   З доброї звістки почався навчальний рік у СФККМ ім.С.Прокоф'єва. Студенти пільгових категорій закладу отримали від першої леді Вірменії 14 планшетів і 2смартфони для онлайн-занять.

   Більшість студентів коледжу є внутрішньо переміщеними особами. У багатьох не було своїх гаджетів, і вони вимушені були навчатися через мобільні телефони. Подарунки, які отримав коледж, посприяють покращенню освітнього процесу його учасників.

Голосов пока нет

   Перший Всесвітній день очищення відбувся третьої суботи вересня в 2018 році. До цього вже відбувалися великі заходи із очищення нашої планети від сміття та відходів. Однак саме Всесвітній день прибирання має настільки глобальний характер, оскільки об’єднав навколо себе до 5% населення нашої планети, що складає близько 400 000 000 людей.

Голосов пока нет

   Святкував би 440 років італійський діяч періоду раннього бароко Джироламо Фрескобальді (1583-1643). Його називають італійським Бахом. Фрескобальді - основоположник італійської органної школи. Джироламо Фрескобальді (Girolamo Frescobaldi) – італійський композитор, музикант, педагог. Один з найбільш відомих композиторів органної музики пізнього Ренесансу та раннього Бароко. Його роботи були кульмінацією в розвитку органної музики XVII ст. і мали вплив на багатьох великих композиторів, в тому числі на Йоганна Якоба Фробергера, Йоганна Себастьяна Баха, Генрі Перселла та інших композиторів і музикантів аж до кінця XIX століття. Неабияку відомість отримала Сучасна оркестрова інтерпретація однієї з токат Джироламо Фрескобальді від творця саундтреку до фільму «Матриця» – Роба Дугана (Rob Dougan).

Голосов пока нет

   У Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім.С.Прокоф'єва урочисто розпочався новий навчальний рік.

   На свято до колективу завітала з палкими привітаннями начальниця обласного управління культури, національностей, релігій та туризму Аліна Адамчук. Вони побажали плідної та цікавої роботи всім учасникам освітнього процесу. Очільниця закладу, заслужений діяч мистецтв України, Марина ЯВОРСЬКА побажала колективу творчої роботи, успіхів у навчанні і скорішого настання миру в Україні.

Голосов пока нет

   Сьогодні, у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, схиляємо голови перед усіма Героями, які боронили та боронять нашу свободу.

   Запалюємо свічки пам’яті, згадуючи усіх загиблих Захисників та Захисниць України.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика