Главная

   2006 року в Україні було запроваджено особливе свято — День вишиванки. Ініціатором створення виступила Леся Воронюк, яка на той час була студенткою історичного факультету Чернівецького національного університету. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам обрати день та прийти на лекції в національному вбранні. Цю ідею підтримали не лише студенти, але й викладачі. З роками свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

   Датою урочистості було обрано третій четвер травня, тобто будній день. Це підкреслює, що вишиванка може бути звичайним повсякденним елементом гардероба, а не лише святковим одягом.

Голосов пока нет

   Щорічно у третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. Вишиванка символізує красу, міць, щасливу долю, родинну пам’ять та є справжньою національною святинею. Багато століть вишиванка слугувала для українців оберегом від усього зла. У національному вбранні народ завжди кодує свої «щастя і долю, життя і волю», тому вишиванка несе у собі духовне багатство, мудрість та традиційний зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками.

   Слава Україні!

   Героям Слава!

Юлія Бражнікова

Голосов пока нет

   Щороку у третій четвер травня українці святкують День вишиванки. У цей день заведено одягати вишиванки у повсякденному житті.

   Свято розпочалося у 2006 році, коли студенти Чернівецького національного університету запропонували своїм одногрупникам одягнути вишиванки на заняття. Ініціативу підтримали як викладачі, такі студенти всього університету. Кілька років свято відзначалося лише в межах навчального закладу, але згодом традиція поширилася на інші міста України.

Голосов пока нет

   Кожний день прожитого життя - це вже історія, а кожний новий прийдешній - це дарунок від Бога. Чи це не чудово, коли мистецтво об'єднує людей, надихає на творчість, долучає до мистецького руху людей, поєднує їхні серця та душі!

Голосов пока нет

   Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

   Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

Голосов пока нет

Голосов пока нет

   В цьому році наші студенти взяли участь у багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Результати вражають!

   Так тримати!!!

Ваша оценка: Пусто Средняя: 4 (1 голос)

   Хоровий ансамбль під керівництвом О.Міхалєвої присвячує пам'яті  Анатолія Дмитровича Даниша.

Голосов пока нет

   Не стало талановитого викладача нашого коледжу Анатолія Дмитровича Даниша.

   Ми втратили відповідальну і творчу людину, прогресивну і талановиту, завдяки якій впродовж багатьох років формувалось музичне реноме відділу «Оркестрові народні інструменти».

Голосов пока нет

   В Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва пройшов захід до Дня охорони праці. Його підготували та провели здобувачі освіти 4 курсу коледжу.

   Щорічно, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення


Статистика