Home

No votes yet

   У 2022 році вся мистецька спільнота відзначала 150-річчя від дня народження славетної українки, співачки і педагога Соломії Амвросіївни Крушельницької. До вшанування пам’яті видатної української оперної співачки, студентки коледжу класу академічного співу пропонують музичне привітання

No votes yet
Вступ 2023

No votes yet

   День Соборності України - основа, на якій тримається сучасна країна, її цілісність і незалежність. Дата має невелику історію, але особливо важлива під час масштабного вторгнення росії і спроби володимира путіна розірвати нашу країну на частини.

   Викладачі та студенти Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв вітають всіх з Днем Соборності України теплими словами в прозі і віршах, а також своєю музичною творчістю.

No votes yet


   Що робити, якщо ви бачите підозрілий предмет на вулиці?

  • Повідомте за номерами 101 або 102 та дочекайтеся приїзду рятувальників.
  • Тримайтеся на відстані 500 м.
  • Не торкайтеся й не переміщуйте.
  • Не засипайте ґрунтом, не заливайте рідиною та не накривайте.
  • За можливості обгородіть небезпечний предмет або встановіть попереджувальний знак.
  • Повідомте про небезпеку людей поруч та не допускайте інших до предмета.
  • Утримайтеся від спроб ідентифікувати, розібрати чи знешкодити його власноруч.

   Пам’ятайте, що будь-який залишений без нагляду предмет може бути потенційно небезпечним. Пильнуйтеся та пильнуйте інших!

https://t.me/operativnoZSU

No votes yet

   ДОРОГІ ДРУЗІ! Викладачі, студенти та учні школи педагогічної практики циклової комісії «Хорове диригування та спів» вітають Вас з новорічно- різдвяними святами з побажаннями здоров’я, переможного миру та процвітання! Підтримуймо наші українські традиції та створюймо собі свята попри все!!!
https://youtu.be/tk-QJ43CmO4

No votes yet

Музичне вітання від учнів, студентів та викладачів школи педагогічної практики

No votes yet

   У листопаді 2022 року відбулася друга наукова онлайн-школа CERN для педагогів України «UATP22online-2». Програма школи була насиченою та складалася з 12 годин лекційних занять, інтерактивних дискусійних сесій з фізики високих енергій (ознайомлення з фізикою часток, прискорювачами, детекторами; накопиченням, передачею та обробкою масивів даних; прикладною реалізацією отриманих результатів; сучасним станом та перспективами розвитку CERN і фізики високих енергій тощо), а також віртуальних візитів на об’єкти CERN. Слухачі, які відвідали усі заходи школи та успішно виконали курсову роботу отримали Свідоцтво. Луганщину на заході представляв викладач циклової комісії загальноосвітніх та соціально-економічних дисциплін Олексій Воронкін. Ознайомитися з програмою заходу, презентаціями доповідачів, відеозаписами вебінарів охочі можуть за адресою https://indico.cern.ch/event/1215773/timetable

No votes yet

   Дорогі друзі!

   Вітаємо Вас зі Святом Різдва Христового! Нехай Різдвяна Зірка означить усім нам світлий шлях у щасливе мирне майбутнє! Бажаємо Вам у цей Святвечір зібратися з вірою, надією і любов'ю у теплому родинному колі та обов'язково дочекатися у своїх оселях життєрадісних колядників. А поки Вам заколядуємо ми - жіночий склад хору Сєвєродонецького коледжу з найкращими побажаннями!

   ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ!
   СЛАВІМО ЙОГО!

No votes yet

   Відео презентація «Vivat! Концертний зал!». Сєвєродонецьк.Коледж культури і мистецтв ім.С.Прокоф‘єва

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics