Главная

   Дорогі викладачі та учні Сєвєродонецького музичного училища ім.С.С.Прокоф’єва. Сердечно вітаєю Вас з Днем Народження нашого музичного закладу.

   За довгі роки сумлінної праці Сєвєродонецьке музичне училище стало одним з ведучих музичних закладів України. Розроблені Вами інновації в музичній освіті у підготовці спеціалістів на основі наукових досліджень та використання технічних засобів навчання є гордістю нашої країни і виводить Сєвєродонецьке музичне на передові позиції в Україні.

   За роки творчої діяльності колективом виховано тисячі високообдарованих музикантів, які добилися великих успіхів у сфері музичного мистецтва, стали професорами, доцентами, народними та заслуженими артистами і діячами України, лауреатами найпрестижніших Міжнародних конкурсів. Де б не працювали Ваші випускники, їх характеризує високий професіоналізм, відданість обраній професії, вихованість і відповідальне ставлення до справи.

   Нехай чарівні звуки музики дарують всім радість, надію на прекрасне майбутнє, надихають на втілення нових творчих задумів. Невимовна краса і сила музики здатна осяяти своїм світлом, втішити, підтримати і надихнути на творчі пошуки мільйони людських душ, які прагнуть миру, любові, чистоти і досконалості. Саме музика здатна очищати навколишній світ і чарівними вібраціями підносити нас до усвідомлення найвищої гармонії і краси буття.

   В зв’язку з таким знаменним Днем прийміть слова найщирішої вдячності за титанічну працю колективу Сєвєродонецького музичного училища ім.С.С.Прокоф’єва і моєму педагогу Дегтяревій Лідії Омелянівні. Бажаю всім Вам успіхів у подальшому розвитку і примноженні традицій української школи виконавської майстерності, якому Ви присвячуєте всі свої сили і час.

   Бажаю Вам миру, доброго здоров’я, невичерпної життєвої і творчої енергії, процвітання і нових досягнень.

З повагою і найкращими побажаннями
В.о. професора, Заслужена артистка України,
Завідувач кафедри бандури Національної музичної
Академії України ім. П.І.Чайковського Л.В.ФЕДОРОВА

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика