Главная

   1 червня 2022 р. Сєвєродонецькому фаховому коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва виповнюється 56 років. По всьому світу розкидані війною співробітники і студенти закладу. Жорстокі обставини життя не дозволяють нам зібратися в нашому найкращому концертному залі, щоб посміхнутися один одному, привітати наших дорогих випускників і гостей, розповісти юним музикантам про наші красиві традиції.

   Світ знає про наше славетне місто через те, що в ньому є наш флагман – виробниче об’єднання «Азот» і неповторний коледж культури і мистецтв, випускники якого по всіх світах несуть свою музичну вахту. Випускники минулих десятиліть пам’ятають, як називав наш заклад другий директор – заслужений працівник культури України Віталій Степанович Асєєв – «найкраще в світі музичне училище».

   I зараз, в умовах дистанційної роботи, коли працівники закладу розкидані по всій Європі, наша очільниця – заслужений діяч мистецтв України Марина Яворська – змогла організувати колектив. Вражає активність адміністрації і викладачів, їх одновекторний патріотичний настрій і високий професіоналізм. В планах – успішне завершення навчального року, прийом абітурієнтів і зустріч у нашому рідному місті і коледжі.

   Шановні співробітники, студенти і випускники нашого закладу, вітаємо всю нашу велику музичну родину із Днем народження! Зичимо всім здоров’я, витримки і яскравої творчості!

   До зустрічі в нашому милому Коледжі після Перемоги!

Н. Юрченко
О. Булєкова

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика