Главная

    Вельмишановні колеги!

   Щиро вітаю колектив викладачів, співробітників та студентів Сєвєродонецького фахового коледжу культури та мистецтв імені С.С. Прокоф’єва з 56 Днем свого народження!

   За цей час училище усталилося як відомий музично-виховний центр на Сході України, який невтомно поставляє талановитих викладачів для дитячих музичних навчальних закладів, а також перспективних митців, які вносять вагомий вклад у національну культуру нашої держави, прославляючи її далеко за власними межами. Талант та «добрий неспокій» викладачів, помножений на велике бажання робити людям добро і відкривати нові мистецькі обрії, став запорукою Вашого успіху.

   Ваші випускники, як правило, відрізняються високим рівнем професійної підготовки, творчою наснагою та цілеспрямованістю, ініціативністю та жагою нових дерзань.

   Для мене велика честь бути причетною до цієї події. Адже мала велике щастя навчатися в цьому прекрасному закладі мистецтв і бути десятим його випуском. Абсолютно переконана в тому, що саме у стінах рідного училища я (і всі його випускники) набула необхідних знань та професійних навичок, отримала мудрих життєвих настанов для подальшого творчого та особистісного розвитку.

   З перших днів свого існування і до сьогодні наша Альма - матер була оснащена новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними і творчими ідеями; наповнена добрими справами, цікавими подіями, концертами, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями.

   Але страшна війна обірвала мир і спокій на українській землі… Наш любимий Донбас, який завжди гостинно й привітно зустрічав, сьогодні палає і поглинає в крові… Яке ж потрібно мати серце щоб витримати це жахіття…

   Я низько вклоняюся моїм викладачам, всім з ким навчалася, за те добро і любов яку я завжди відчуваю до себе! Я молю Господа за всіх вас!!!

   Вірю в те, що Україна переможе!!! Мрію про те, як зможу в мирному майбутньому вітати колектив училища з найщирішими побажаннями тепла й любові, віри й добра, творчої наснаги й нових успіхів, і, звичайно, миру й Божої благодаті.

З повагою
Випускниця –
заслужений діяч мистецтв України,
кандидат мистецтвознавства,
професор кафедри народних інструментів
ОНМА імені А.В. Нежданової,
артистка Одеської обласної філармонії
імені Давида Ойстраха
Морозевич Н.В.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика