Главная

   16 квітня 2019 в Сєвєродонецькій бібліотеці для юнацтва ім. Й.Б.Курлата відбулося музично-поетичне рандеву «Нас об'єднує музика», яке зібрало разом і вдячних глядачів - слухачів Університету 3-го покоління та учнів 10 классу ССШ №17 і тих, хто створює атмосферу причетності до високого мистецтва: заслужений працівник культури України Н.Пасечнік, поетесса Н. Кулакова, вокальний ансамбль музичного коледжу культури і мистецтв ім. Сергія Прокоф'єва з керівником Г.Крупкіной.

   Музичну культуру Сєвєродонецька створювали люди: натхненники, організатори, творчі особистості. Однією з цих осіб є тендітна, чарівна, але з особливою «харизмою» Наталія Федорівна Пасічник.

   Понад двадцять п'ять років Наталя Федорівна є незамінною відучою концертів в музичному училищі. Її поява на сцені як виконавця, викладача, концертмейстера, сценариста, композитора чи режисера завжди з захопленням сприймається публікою. Сєвєродонецька муза - покровителька музичної культури міста, нез'ясовним, магічним чином намагається донести до глядачів справжнє мистецтво, яке підносить людину, очищає його душу.

Забірко Т.Н.

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика