Home

   Жовтень для нашого коледжу традиційно розпочинався двома яскравими святами - Міжнародним днем музики та Днем вчителя. І, незважаючи на обставини воєнного часу, я хочу від імені усіх студентів привітати наших шановних викладачів з професійним святом! Ми бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення у роботі та мирного неба! Ми, студенти, вдячні вам за те, що ви вчите нас відчувати музику. Віддавши всі свої сили та наснагу музиці, ви відкриваєте іншим людям чарівний світ високих шедеврів, сповнений чистих почуттів. Своєю творчою працею та силою мистецтва ви звеличуєте рідну країну і заряджаєте нас своєю любов’ю до музики!

   Міжнародний день музики- це свято ,яке вперше відзначили 1-го жовтня 1975-го року. Засновником цього прекрасного дня виступила Міжнародна музична рада при всесвітній організації ЮНЕСКО.

   У мирні часи, 55 років поспіль, 1 жовтня у нашому коледжі святковим концертом розпочинався концертний сезон, до якого зазделегідь ретельно готувалися весь колектив. Солісти, ансамблі та оркестри розучували найцікавіші твори, вдягали святкове вбрання, підбирали найкращі номери разом із викладачами, а якщо інколи траплялися відмови художньої ради, то навіть плакали від розпачу! Бо про виступ на великій сцені під час такого важливого концерту мріяли усі! Не менш артистів готувалися й слухачі, які ціле літо сумували без концертів! Саме тому на відкриття концертного сезону квитки було завжди розкуплено дуже швидко, і у концертному залі не було жодного вільного місця. Слухачі завжди супроводжували номери оваціями і потім між собою, навіть у тролейбусах, обговорювали свої враження та наспівували почуті мелодії. В нашому коледжі та місті цей концерт був синонімом свята.

   Зараз, на превеликий жаль, наше рідне місто та коледж під ворожою окупацією. Але колектив коледжу та студенти продовжують навчання та сумлінну працю на території України і організовують святковий концерт онлайн. Бо музика йде з нами по життю де б ми не були. Вона з нами поруч у миті щастя й у миті суму, вона здатна розвіяти тугу та покращити настрій за декілька хвилин. А ще вона має надзвичайну якість – музика може об'єднувати людей, і в цьому її найбільша сила. Різні за характерами, звичками, поглядами на життя, національністю, пристрастями, моральними принципами люди в концертному залі (чи онлайн, як в цьому році), затамувавши подих, однаково схвильовано й благоговійно завмирають під впливом дивовижних, чаруючих звуків. І вже на другий план відходять життєві негаразди й турботи, бо як кажуть музиканти «Все минає, а музика — вічна!»

Студентка ІV курсу відділу
« Теорія музики» Вікторія Агафонова,
завідувачка відділу « Теорія музики»
Юлія Вірютіна

       1ч Концерт до дня музики


       2ч Концерт до дня музики


       3ч Концерт до дня музики


       4ч Концерт до дня музики


       5ч Концерт до дня музики


No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics