Home

   Людина – це таке розумне створіння, що в будь-яких умовах може знайти вихід із складної ситуації. Нас - студентів та викладачів, роз’єднала війна, розкидала по всьому світу, а ми знайшли способи для возз’єднання навколо традицій рідного коледжу.

   1 вересня 2022р. відбулося онлайн свято, присвячене Дню знань і початку нового навчального року. Відкривала його словами привітання заслужений працівник культури України Наталія Пасічник. Вона побажала усьому колективу оптимізму, здоров’я і переможного миру. До заходу долучилися близько 100 викладачів і студентів. Звучали привітання, побажання і спогади про те, яким яскравим був День знань в нашому рідному коледжі. До нас завітали почесні гості – заступниця голови Луганської ОДА Катерина Безгинська, начальниця обласного управління культури, національностей, релігій та туризму, заслужений працівник культури України Аліна Адамчук і випускниця коледжу, а зараз солістка національної опери Ксенія Бахритдінова. Вони подарували нашому колективу теплі слова підтримки в такий скрутний час та побажали величезних успіхів та творчої наснаги попри все!

   Традиційний Урок знань провели викладачка історії України Ольга Булєкова і викладач предмета «Захист України» Володимир Філончук.

   Прозвучали привітання від студентки II курсу Ганни Нужди і від представників адміністрації закладу.

   Модераторами заходу, які об’єднують нашу сєвєродонецьку громаду, стали Ольга Міхалєва і Наталія Пасічник.

   Від сьогодні студентство нашого закладу вирушає у новий похід за зернами знань, а викладачі готові бути їх провідниками. Ми бажаємо всім українцям, щоб скоріше скінчилися чорні жнива війни і в Україну прийшов мир для творчості і любові.

Практичний психолог
Наталія Юрченко

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics