Home

   Вже незабаром стартує творчий проект із символічною назвою "Мистецтво без меж", який реалізується Дрогобицьким музичним коледжем ім. В. Барвінського та Сєвєродонецьким коледжем культури і мистецтв ім. С. Прокоф'єва за сприяння Асоціації "Єврорегіон Карпати - Україна" та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської та Луганської областей.

   Ідея полягає у студентському обміні та ряді спільних концертних виступів зведеного симфонічного оркестру спочатку на сході, а потім і в західній частині нашої спільної країни. В репертуарі як світова класика, так і кращі зразки Українського музичного мистецтва.

   Символічним буде виконання творів В. Барвінського та С. Прокоф'єва. Окрім концертних виступів передбачаються круглі столи, презентації, спілкування між студентами та викладачами. Ряд наукових доповідей представить директор ДІКЗ "Нагуєвичі", кандидат історичних наук Богдан Лазорак.

   Такий проект стане черговим у низці творчих зустрічей між нашими закладами та ще однією ниточкою у загальній справі зшивання країни.

   Тож запрошуємо мешканців Сєвєродонецька та Кремінної, Дрогобиччан та Самбірчан відвідати ці знакові заходи, які об'єднані однією символічною назвою "Мистецтво без меж"!

Юрій Чумак

Your rating: None Average: 5 (2 votes)

Social networks

             

Advertisement

Statistics