Home

   4 жовтня у Великій концертній залі КЗ “Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім.С.С. Прокоф'єва” відбудеться традиційний концерт, присвячений Міжнародному дню музики та відкриттю концертного сезону. У концерті візьмуть участь солісти, різноманітні ансамблі, духовий, народний та симфонічний оркестри. Пограма концерту складається з двох відділів. Перший передбачає виконання шедеврів класичної музики, під час другого –прозвучать відомі естрадні шлягери у виконанні педагогів та студентів Сєвєродонецького музичного училища. Ведуча концерту – Наталія Пасічник.
   Початок концерту о 18-00. Довідки за телефоном 4-52-47.

Your rating: None Average: 5 (1 vote)

Social networks

             

Advertisement

Statistics