Главная

   Не стало талановитого викладача нашого коледжу Анатолія Дмитровича Даниша.

   Ми втратили відповідальну і творчу людину, прогресивну і талановиту, завдяки якій впродовж багатьох років формувалось музичне реноме відділу «Оркестрові народні інструменти».

   Анатолій Дмитрович був не тільки професійним викладачем для своїх студентів, а й наставником і справжнім другом. Учив не тільки грати, а й жити, вчив бути справжніми людьми з великої літери і цінувати дружбу. Вдячні випускники писали своєму улюбленому вчителю: «Ви були тією людиною, яка дала все. Пам’ятатиму все життя». У Анатолія Дмитровича була унікальна здатність знайти, відшукати у непримітній , здавалось би, особистості талант і розкрити його. Завдяки кропіткій праці йому вдавалося готувати талановитих виконавців на балалайці та гітарі. Впродовж багатьох років професійної майстерної діяльності Анатолія Дмитровича його студенти неодноразово ставали переможцями та лауреатами Всеукраїнських фестивалів, конкурсів молодих музикантів - виконавців в номінації «народні інструменти» в Україні. Викладач знаходився у постійному творчому пошуку, організовував виїзні концерти, разом зі студентами популяризував музичне мистецтво серед мешканців регіону. Анатолій Дмитрович багато років очолював циклову комісію «Оркестрові народні інструменти», вів велику методичну роботу.

   Його життєвий шлях — зразок людської гідності, працелюбності, відповідальності, добропорядності. Чудова людина, друг і професійний викладач. Ми вже ніколи не матимемо змоги спілкуватися з ним. Та лишилися неповторні звуки його балалайки та гітари.

Вічна пам’ять!

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення


Статистика