Главная

   В Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва пройшов захід до Дня охорони праці. Його підготували та провели здобувачі освіти 4 курсу коледжу.

   Щорічно, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі.

   У 2024 році це – «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».Зміна погодних умов значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій.

   Цей день звертає додаткову увагу на те, що забезпечення безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату – це важливе завдання, яке потребує спільних зусиль.

   Оскільки зміна клімату посилюється, працівники в усьому світі піддаються підвищеному ризику впливу таких небезпек, як надмірна спека, ультрафіолетове випромінювання, екстремальні погодні явища, забруднення повітря, трансмісивні хвороби та агрохімікати.

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення


Статистика