Home

    27 червня 2024 року в СФККМ ім.С.Прокоф'єва відбулись урочисті збори, присвячені випуску молодих фахівців. Уже втретє наш колектив проводить це свято онлайн. Але в ньому все відбувається, як і в рідному Сєвєродонецьку, в ошатному приміщенні нашого коледжу.

   Випускників і всіх присутніх привітала очільниця Луганського обласного управління культури, національностей, релігій і туризму Людмила Румега. Директор коледжу заслужений діяч мистецтв України Марина Яворська оголосила про присвоєння кваліфікацій випускникам. До слова, четверо з чотирнадцяти молодих фахівців отримали дипломи з відзнакою.

   Прозвучали привітання від батьків випускників та від класних керівників з побажаннями зберегти в пам'яті студентські роки і міцно стати на ноги в самостійному житті, пронести любов до музики протягом усього життя.

   Випускники подякували педагогічному колективу за професійну майстерність, теплоту сердець і вимогливість, завдяки яким вони змогли досягти свого першого успіху. Подарунками для викладачів стали музичні твори у виконанні випускників коледжу.

   Вони оволоділи необхідними знаннями, вміннями і навичками. Їм час у самостійне життя...

Практичний психолог
Наталія Юрченко

   

   

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics