Home

   1 червня 2024 року нашому закладу виповнилось 58 років. Вже втретє ми святкуємо цей день в онлайн форматі.

   Коледж - це єдиний живий організм, що об'єднав у собі декілька поколінь людей, які не мислять свого життя без музики: учні школи педагогічної практики, студенти і співробітники.

   До нас завітали дорогі гості: заступник голови Луганської ОДА з гуманітарних питань Катерина Безгінська і директор Центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив та кіномистецтва, голова наглядової ради коледжу Лариса Железовська. Вони завжди приходять до нас із щирими побажаннями, щоб коледж продовжував своє творче життя.

   Директор коледжу, заслужений діяч мистецтв України Марина Яворська відзначила подяками найактивніших студентів закладу, подякувала колективу співробітників за самовіддану працю. Випускники школи педагогічної практики (а їх у цьому році 10) отримали свідоцтва про закінчення школи. Частина з них стануть нашими студентами.

   А потім студенти і викладачі поділилися своїми враженнями від цікавого і багатогранного життя в коледжі. Прозвучали музичні вітання і спогади про рідний дім у Сєвєродонецьку.

   На захід було запрошено абітурієнтів, які вступатимуть у цьому році до коледжу, а також їхніх батьків. Не перевелась в Україні творча молодь - є кому продовжувати славні традиції!

   

   

   

   

   

   

   

   

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics