Главная

ПЦК «Спеціальне фортепіано»

Голова комісії: Асєєва О.В. - викладач-методист, викладач і концертмейстер вищої категорії 

члени комісії:
Бондаренко О.М. - кандидат мистецтвознавства, викладач-методист, викладач і концертмейстер вищої категорії
Молчанова Л.Г. - Заслужений працівник культури України, викладач-методист, викладач вищої категорії

ПК «Концертмейстерський клас»

Голова комісії: Коваленко О.М. – викладач-методист, викладач і концертмейстер вищої категорії

члени комісії:
Яворська М.В. - Заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист, викладач і концертмейстер вищої категорії
Ніколаєва Г.С. - викладач другої і концертмейстер першої категорії

ПК «Камерний ансамбль»

Голова комісії: Склярова Н.В. - старший викладач, викладач і концертмейстер вищої категорії

члени комісії:
Посошко Г.А. – викладач другої і концертмейстер вищої категорії
Пінковська С.С. - викладач і концертмейстер вищої категорії

ПЦК «Оркестрові струнні інструменти»

Голова комісії: Саморядова К.І. - старший викладач, викладач і концертмейстер вищої категорії

члени комісії:
Зеленін В.П. - старший викладач, викладач і концертмейстер вищої категорії
Тараканова Л.І. - старший викладач, викладач і концертмейстер вищої категорії

ПЦК «Оркестрові духові і ударні інструменти»

Голова комісії: Погорєла Г.В. - викладач-спеціаліст

члени комісії:
Шаригін А.М. - викладач і концертмейстер першої категорії
Кучерявенко Є.А. - старший викладач, викладач і концертмейстер вищої категорії

ПЦК «Оркестрові народні інструменти»

Голова комісії: Даниш А.Д. - викладач-методист, викладач і концертмейстер вищої категорії

члени комісії:
Вашколуп В.В. - Заслужений працівник культури України, викладач-методист, викладач вищої категорії, концертмейстер першої категорії
Дегтярьова Л.О. - Заслужений працівник культури України, викладач-методист, викладач і концертмейстер вищої категорії
Рудницький А.Р. - викладач першої категорії, концертмейстер вищої категорії
Рязанкіна О.В. - старший викладач, викладач і концертмейстер вищої категорії
Сачлі В.І. - викладач і концертмейстер вищої категорії

ПЦК «Хорове диригування»

Голова комісії: Міхалєва О.Є. - викладач вищої категорії і концертмейстер першої категорії

члени комісії:
Зеленіна Н.М. - старший викладач, викладач вищої категорії
Крупкіна Г.М. - викладач вищої категорії
Горобинська О.П. - викладач-методист, викладач вищої категорії, концертмейстер другої категорії
Сольона Л.Г. - викладач вищої категорії

ПЦК «Спів (академічний, естрадний)»

Голова комісії: Бугайова О.О. - викладач і концертмейстер першої категорії

члени комісії
Бражнікова Ю.Б. - викладач вищої категорії і концертмейстер першої категорії
Бражнікова А.Б. - викладач і концертмейстер другої категорії
Васецька Л.В. - викладач і концертмейстер першої категорії

ПЦК «Теорія музики»

Голова комісії: Скрипнік Л.М. – кандидат мистецтвознавства, викладач вищої категорії

члени комісії:
Антонов О.В. - викладач-спеціаліст
Ворочек І.М. - викладач-методист, викладач вищої категорії
Даниш В.М. - викладач-методист, викладач вищої категорії
Рудницька С.І. - старший викладач, викладач вищої категорії
Сінченко Н.В. – старший викладач, викладач вищої категорії
Сольоний Ю.І. - викладач вищої категорії, концертмейстер першої категорії
Михайлова А.О. - викладач-спеціаліст другої категорії

ПЦК «Загальноосвітні і соціально-гуманітарні дисципліни»

Голова комісії: Булєкова О.В. - викладач вищої категорії

члени комісії:
Д’яков О.П. - викладач вищої категорії
Пісьменна Н.В. - викладач-спеціаліст
Воронкін О.С. – кандидат педагогічних наук, викладач-методист, викладач вищої категорії
Степанова В.М. - викладач вищої категорії
Філончук В.В. - викладач вищої категорії
Юрченко Н.Г. - викладач вищої категорії

ПК «Спеціалізоване і загальне фортепіано»

Голова комісії: Губанова Л.І. - викладач і концертмейстер вищої категорії

члени комісії:
Дмитрук Т.Є. - викладач другої категорії, концертмейстер першої категорії
Пасічник Н.Ф. – викладач-методист, викладач і концертмейстер вищої категорії
Пікалова Л.А. - викладач першої категорії

Концертмейстери:

Бондарчук В.Ю. – концертмейстер-спеціаліст, викладач-спеціаліст
Бражко Г.В. – концертмейстер-спеціаліст, викладач-спеціаліст
Головіна Д.Р. - концертмейстер першої категорії
Пономарьова Л.М. - концертмейстер другої категорії
Щепетова М.А. - концертмейстер вищої категорії
Шалайкіна О.А. - концертмейстер-спеціаліст другої категорії, викладач-спеціаліст


Ми в соц. мережах

   

Оголошення

17 листопада 2018 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбудеться Обласний конкурс естрадної та джазової музики «RUTM-FEST».
Регламент конкурсу:
10-15 – номінація «Солісти –інструменталісти» - мала зала
10-13 – номінація «Солісти-вокалісти» - 402 аудиторія
15-17 – номінація «Ансамблі» (інструментальні і вокальні)
Вхід вільний.

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика