Главная

   Кожен навчальний заклад має свої традиції, які зберігаються роками та передаються із покоління до покоління. Однією із найяскравіших традицій нашого коледжу була активна концертна діяльність. Поціновувачі коледжу вважали його візиткою саме концертну діяльність.

   І дійсно, концерти коледжу завжди були родзинкою життя міста. Їх кількість за навчальний рік становила біля 100. Це концерт до Дня музики, яким ми відкривали концертний сезон, новорічні концерти, концерти до пам’ятних дат, концерт «Територія джазу», сольні концерти індивідуальних виконавців, оркестрів, ансамблів. Війна позбавила наш колектив традицій, але потужний колектив коледжу не звик складати руки при труднощах і тому наприкінці лютого 2023 вперше за цілий рік почався CONCERT TOUR «Музика незламних», у програмі якого були проведені презентації власних нотних збірок для дітей та юнацтва Наталії Пасічник «Музичне мереживо» і «Співочий всесвіт», майстер-класи М.В.Яворської та Н.Ф.Пасічник та концерти які проходили містами Західної та Центральної України. Музиканти Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва дали концерти у:

   -Коломийській дитячої музичній школі №1 імені Анатолія Кос-Анатольського 28.02.2023

   - Коломийському педагогічному фаховому коледжі Івано-Франківської обласної ради 01.03.2023

   -Чернівецькій дитячий музичній школі №1 02.03.2023

   -Демонстраційній залі офіційного представника корпорації YAMAHA в Україні кампанії In-Jazz 04.03.2023(м.Київ)

   У концертах брали участь Марія Опалинська (клас викладача К.Коновал), Дмитро Маринюк (клас викладача Ю.Головіна) Марина Яворська, Наталія Пасічник, Діана Головіна.

   Висловлюємо вдячність усім небайдужим до мистецтва керівникам, які сприяли проведенню концертів:
• Директору Коломийської дитячої музичної школи №1 імені Анатолія Кос-Анатольського Віталію Крив’юку, заступнику директора з навчальної роботи Надії Томич, заступнику директора з навчально-виховної роботи Ользі Кіщук
• Директору Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради Валерію Ковтуну та заступнику директора з навчальної роботи Дмитру Курчію
• Директору Чернівецької дитячої музичної школи №1 Ользі Максименко.

   Наші особливі слова вдячності ми адресуємо офіційному представнику корпорації YAMAHA в Україні кампанії In-Jazz в особі генерального директора Олександра Сидоренко, директора Сергія Біліченко, заступника директора з розвитку Бориса Трегуба за можливість проведення концерту у стильної демонстраційної залі на розкішних інструментах та за неоціненний подарунок коледжу музичний інструмент ТРУБА, звучання якого повною мірою оцінили слухачі концерту.

   Цілий рік ми не могли повною мірою насолоджуватись своєю улюбленою справою, але в душі мріяли про це!

   Мрії збуваються!

   CONCERT TOUR пройшов з великим успіхом!

   Професійна доля кожної людини - це найчастіше її свідомий вибір, а от доля митця - це вибір обраних. Служіння музиці- це і є наше життя, в якому більшу його частину займають гармонії, співзвуччя, тони та півтони…Саме музика очищує і рятує нас, наповнює життя такою енергією, яка воістину володіє світом. Ми тут, щоб звучати унікально, створюючи мелодію, в яку закохається весь світ!

Викладач-методист
Наталія ПАСІЧНИК

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика