Главная

   Захист дисертації – це завжди не просто. Крім володіння знаннями, аналітичними вміннями, літературними здібностями, треба ще знайти актуальну тему в сучасному науковому просторі. Анастасії Олегівні Михайловій, талановитому та надихаючому педагогу теоретичних дисциплін Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва це вдалося на сто відсотків!

   Тема кандидатської дисертації «Формування музично-інтонаційної культури майбутніх бакалаврів музичного мистецтва в процесі професійної підготовки» виявилася вельми доцільною в умовах збіднення музично-інтонаційного слухового досвіду та культури молодого покоління. Це відбувається через необґрунтовану й штучно створену популярність інтернет-програм, на кшталт «Likee» та «Tik Tok», коли неякісна та примітивна музика поступово стає звуковою сферою широкої маси юних слухачів. Анастасія Олегівна зробила дуже велику аналітичну роботу щодо вивчення та з’ясування проблем у діяльності навчальних закладів мистецького профілю, які повинні готувати висококваліфікованих фахівців – майбутніх музикантів. Якщо ознайомитися з її дисертацією, то стає зрозумілим, що формування музично-інтонаційної культури майбутніх бакалаврів – це складний процес виховання особистості, становлення фахівця на основі розвитку музичного мислення засобами інтегративної музично-інтонаційної діяльності.

   Дуже цікавим та значущим надбанням наукової роботи є подання авторського тлумачення поняття «музично-інтонаційна культура». На основі вивчення базових понять «культура», «професійна культура», «музична культура», «інтонація», «інтонаційна культура», Анастасія Олегівна виводить визначення музично-інтонаційної культури, як складника професійної культури майбутніх бакалаврів музичного мистецтва, особистісне утворення, що охоплює естетично-інтелектуальне сприйняття, рефлексію інтонаційної практики як особливого способу діяльності, інтонаційних проявів особистості.

   Навчально-методичні матеріали дисертації Михайлової Анастасії Олегівни впроваджувалися в освітній процес відомих мистецьких навчальних закладів України. Серед них: Київська муніципальна академія музики ім. Р. М. Глієра, Харківська державна академія культури, ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» тощо. Все це та багата експериментальна база наукової роботи підтверджують новизну та практичне значення результатів дослідження.

   Ми щиро вітаємо Михайлову Анастасію Олегівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (науковий керівник – доцент Борисова С. В.). Пишаємося, що в нас є такі перспективні та освічені фахівці.

   Бажаємо наснаги та творчих успіхів на науковій ниві!

Студентка ІІІ курсу,
головний редактор газети «ART-мозаїка» –
Єлизавета Мельник

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика