Главная

   3 березня 2021 року в естрадній залі ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» відбувся сольний концерт «В ритмі музики» студента 3 курсу відділу «Оркестрові духові та ударні інструмент» Микити Зубішина (клас викладача Погорєлого Олександра Дмитровича, концертмейстер – Пасічник Наталія Федорівна). У програмі прозвучали твори видатних композиторів та сучасних авторів.

   Блискуча програма, високопрофесійне виконання, яскраві емоції - все це характеризує команду однодумців по творчості та любові до музики! Коли на ваших очах педагоги та студенти співпрацюють як ентузіасти, прагнучи до досконалості, то це вражає неймовірно! Ми так скучили за музикою, за живим спілкуванням, за обміном цілющими енергіями ¬– і сольний концерт Микити Зубішина цілком компенсував цю нестачу! Сподіваємось, що зовсім скоро ці зустрічі стануть частішими! У концерті взяли участь студенти класу О. Погорєлого, які додали кипучої енергії та запальних ритмів концертній програмі.

   Вітаємо з успішним виступом студента Микиту Зубішина, талановитого педагога Олександра Погорєлого, неперевершеного концертмейстера Наталію Пасічник! Велика дяка за щедрий музичний подарунок! Це був фантастичний концерт!

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика