Главная

   Друзі, поспішаємо поділитися приємною новиною! Вийшла у світ друга нотна збірка "Співочий всесвіт" для дітей і юнацтва викладача-методиста ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», Заслуженого працівника культури України Наталії Пасічник. У цьому виданні представлені нові інструментальні та вокальні твори. Творчим викликом для автора став великий попит на твори з першої нотної збірки серед викладачів багатьох навчальних закладів. Друга збірка "Співочий всесвіт" об'єднала під своїми крилами музичні твори для юнацької молоді. Співавтором вокальних творів є член Межрегіональної спілки пісменників України Наталія Кулакова.

   Своєрідними співавторами збірки стали також юні художники, які 13 лютого 2021 року взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл на тему «Співочий всесвіт» за музичними творами Наталії Пасічник, який пройшов у дистанційному режимі.

   Конкурс проводився Луганським обласним центром навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва з метою розвитку, популяризації та активізації дитячої художньої творчості, виявлення та розкриття творчих здібностей учнів класів образотворчого мистецтва, професійної орієнтації учнів старших класів. Цього року в конкурсі взяли участь 92 учні з 11 мистецьких шкіл Луганської області.

   Це дуже приємно, коли музика надихає дітей на творчість, навіть у такий складний час! Сподіваємось, що зовсім скоро ми зможемо в режимі реального часу спостерігати за творчими досягненнями нашої молоді!

   Ще раз вітаємо Наталію Пасічник та бажаємо їй подальших творчих досягнень!

   На фото представлені роботи конкурсантів.

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика