Главная


ВІТАЄМО ВСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЕСТРАДНОЇ ТА ДЖАЗОВОЇ МУЗИКИ «РИТМ-FEST» !


РЕЗУЛЬТАТИ
обласного конкурсу естрадної та джазової музики «РИТМ-FEST»
21.11. 2020 р.

номінація «АНСАМБЛІ»

ГРАН-ПРІ
- Дитячий вокальний ансамбль «Домісольки» - Білолуцька ДМШ, керівник Н.Крапівка

І вікова категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Ансамбль «Фреско» - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач О.Осікова, концертмейстер О.Куренкова
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Ансамбль гітаристів – Сватівська районна ШМ ім.В.Зінкевича, керівник А.Клименко;
- Вокальний дует Софія Могильна, Маргарита Петренко – Новопсковська ШМ – Н.Шморгун;
- Вокальний дует Сніжана Маняха, Злата Маняха – Білолуцька ДМШ, викладач Н.Крапівка.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Ансамбль гітаристів – КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач В.Чумаков, концертмейстер В.Чумаков;
- Ансамбль гітаристів «Міраклєс» - КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач Ю.Бірюкова;
- Ансамбль домристів - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач З.Дьячкова.
Диплом лауреата ІV ступеню
- Ансамбль скрипалів «Тутті» - КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач О.Сергєєва, концертмейстер О.Семидоцька;
- Тріо скрипалів – КЗ «Рубіжанська міська ДШМ, викладач М.Черноп’ятко, концертмейстер Ю.Семенченко;
- Ансамбль ударних інструментів - КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач В.Радченко

ІІ вікова категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Ансамбль ударних інструментів – ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач О.Погорєлий, концертмейстер Н.Пасічник.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Вокальний ансамбль «Big Bang» - ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач Ю.Бражнікова
номінація «СОЛІСТИ»

І вікова категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Софія Шушура (вокал) – Новопсковська ШМ, викладач Н.Шморгун;
- Ганна Нужда(фортепіано) – ШПП при ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач Н.Пасічник;
- Дар’я Шуліка (скрипка) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач О.Осікова, концертмейстер О.Куренкова.
- Андрій Лобунець(балалайка) – КЗ «Рубіжанська міська ДШМ», викладач Г.Мірошниченко, концертмейстер М.Бойко
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Влада Гаркун(скрипка) – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач О.Шаригіна, концертмейстер К.Козлова;
- Софія Могильна(вокал) – Новосковська ШМ, викладач Н.Шморгун;
- Софія Клешнева (фортепіано) – ШПП при ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач О.Аєєва;
- Марія Харебіна (акордеон) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Ю.Володіна;
- Іван Тронов (вокал) – КЗ «Лисичанська ДШМ №1», викладач Л.Штро
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Леонід Матушкін (саксофон) - КЗ «Лисичанська ДШМ №1», викладач А.Бандур;
- Дар’я Бурцева (флейта) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Н.Заболотня, концертмейстер В.Понаріна;
- Даніїл Сірик (фортепіано) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач І.Гусейнова;
- Еліна Гірман (фортепіано) – КЗ «Біловодська ДШМ», викладач С.Гніденко
- Олександр Потоцький (фортепіано) – Новопсковська ШМ, викладач В.Гаєва
- Іван Приходько (вокал)- Новопсковська ШМ , викладач Л.Колесник;
- Ельвіра Бойко (вокал) - Білолуцька ДМШ, викладач Н.Крапівка;
- Вікторія Деркач (вокал) - Білолуцька ДМШ, викладач Н.Крапівка;
- Анастасія Лемешко (вокал) - Сватівська районна ШМ ім.В.Зінкевича, викладач А.Романкіна
Диплом лауреата ІV ступеню
- Софія Берегова (фортепіано) - КЗ «Лисичанська ДШМ №1», викладач Л.Штро;
- Надія Герець (фортепіано) – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Т.Шавгулидзе
- Єлизавета Кириченко (скрипка) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач О.Осікова, концертмейстер О.Куренкова;
- Ксенія Міненко (скрипка) – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач С.Решетова, концертмейстер В.Масалітіна;
- Богдан Садовий(гітара) – Білолуцька ДМШ, викладач В.Ковальов;
- Артем Лебеденко (саксофон) - КЗ «Лисичанська ДШМ №1», викладач А.Шаригін, концертмейстер М.Погрібна;
- Максим Разувалов (саксофон) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», С.Титаренко, концертмейстер Т.Ханіна;
- Софія Верещака (скрипка) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Ю.Яременко, концертмейстер О.Степанова;
- Владислава Шишкіна (скрипка) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Ю.Яременко, концертмейстер О.Обиденкова;
- Валерія Хрипунова (скрипка) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Ю.Яременко, концертмейстер О.Степанова;
- Анастасія Должкова (фортепіано) – Новопсковська ШМ, викладач В.Запорожець
- Юлія Сабєльнікова (вокал) - КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач М.Януш;
- Анастасія Януш (вокал) - КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач М.Януш;
- Мілла Якименко (фортепіано) - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач О.Михайліченко;
- Таїсія Болтова (вокал) - ШПП при ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач Ю.Бражнікова;
- Софія Харченко (акордеон) – КУ «Кремінська районна ДМШ», викладач С.Борисенко.

ІІ вікова категорія

Диплом лауреата ІІ ступеню
- Микита Зубішин (фортепіано) - ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач Н.Пасічник;
- Марія Мирошниченко (вокал) – Новопсковська ШМ, викладач Н.Шморгун.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Валерія Колибенко (фортепіано) – ШЕВ Марківського району, викладач Л.Жученко;
- Олександр Глазунов (балалайка) - ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач А.Даниш, концертмейстер Г.Бражко.
Диплом лауреата ІV ступеню
- Олексій Корнєв (тромбон) - ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач О.Хохлов, концертмейстер О.Корнєва;
- Ярослав Фірюлін (гітара)- ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач А.Даниш;
- Галина Посохова (скрипка) – ШПП при ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач К.Саморядова, концертмейстер Г.Бражко;
- Микола Будник (вокал) - ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач А.Бражнікова;
- Єлізавета Фадєєнко (вокал) - ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва», викладач А.Бражнікова

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика