Главная

   Перше вересня - особливе свято - свято знань, натхнення і нових відкриттів! Це день, з якого починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до музичних висот, нових творчих звершень і формування активної життєвої позиції.

   Нехай цей навчальний рік відкриє для молоді нові можливості в досягненні заповітної мети. Студентське життя - це не тільки шлях до знань, а й цікаві зустрічі, нові враження і відкриття. Нехай студентське життя подарує вам багато приємних вражень і по-справжньому вірних друзів!

   З особливими почуттями вітаємо першокурсників, у яких починається нова, цікава, незвідана сторінка життя. Батьки можуть бути впевнені, що наші студенти отримають грунтовну освіту, яка дозволить їм реалізувати себе в служінні культурі та мистецтву.

   Наші щирі побажання здоров'я і піднесеного настрою викладачам, які не тільки дають знання, а й кожного дня вчать молодь застосовувати їх на практиці – в навчальних класах, у творчих колективах та на сценічному просторі.

   Від щирого серця бажаємо, щоб новий навчальний рік приніс усім нам - колективу та студентам коледжу - радість від виконаної роботи і успіхи у досягненні поставлених цілей.

   З новим навчальним роком! Щастя, здоров'я і хорошого настрою!

Яворська М.В. - т.в.о. директора коледжу,
заслужений діяч мистецтв України


   Шановні друзі! Прийміть найтепліші вітання з початком нового навчального року!

   1 вересня - це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає, це по-справжньому свято мудрості, доброти і людяності. Щорічно ранок першого вересневого дня наповнює святковою метушнею стіни нашого коледжу, а вулиці міста завжди розквітають від осінніх айстр, дитячого щебетання, юнацьких посмішок. Для педагогів - це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми подорослішалими вихованцями і щасливий шанс знову і знову відкривати молоді дивовижний світ музичних знань. Для студентів - це новий етап серйозної кропіткої роботи, спілкування з друзями, творчих досягнень. Найбільш пам'ятним цей день буде для першокурсників. Для них сьогодні відкриваються двері нашого улюбленого коледжу у великий світ її Величності Музики, світ наповнений яскравими враженнями та почуттями, світ, в якому їх навчатимуть розуміти життя крізь призму мистецтва.

   Бажаю всім педагогам і батькам успіхів, мудрості і терпіння. Саме завдяки вам, знання і навички, отримані в новому навчальному році нашими студентами стануть стартовим майданчиком для майбутніх досягнень та здійснення мрій!

   Бажаю студентській молоді - наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого студентського життя в новому навчальному році! Переконана, що вам під силу подолати всі труднощі, стати по-справжньому високоосвіченими людьми і внести свій вклад в розвиток Луганської області та країни.

Пасічник Н.Ф. - методист вищої категорії,
заслужений працівник культури України


   Шановні педагоги та студенти! Вітаю вас зі святом, яке обдаровує всіх нас світлом знань! Вітаю вас з першим днем осені, і нехай він буде наповненим музикою та поетичним настрієм, бадьорим та веселим! Бажаю усім стати активними учасниками освітнього процесу, різноманітних заходів, концертних виступів! Нехай радість пізнання перемог в нових конкурсах допомагає рухатися далі, бути першими у всьому і завжди! Я сподіваюсь, что для нових студентів коледж стане рідною домівкою, а викладачі – другими батьками, суворими та люблячими! Нехай цей навчальний рік буде ще більш яскравішим та успішним у всіх сенсах та запам'ятується назавжди!

Погорєла Г.В. - диригент духового оркестру,
голова ЦК "Оркестрові духові та ударні інструменти"

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення


Статистика