Главная

   Весняні «Харківські Асамблеї» пройшли цьогоріч в дистанційному форматі та принесли ОКЗ «Сєвєродонецькому коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» одну Першу, дві Других та одну Третю премії в теоретичній олімпіаді!

   Роботи творчого конкурсу на честь 250-річчя від Дня народження Людвига ван Бетховена, розглядалися відповідно до змісту, жанру та форми викладу матеріалів: історія, теорія та музичний аналіз, музична критика, публіцистика. Рішенням журі Конкурсні роботи було розподілено по трьох номінаціях: «Аналітичний етюд», «Поетичне враження», «Творчий діалог».

   Номінація «Поетичне враження»:
• І премія «За втілення образу бетховенської музики у поетичній формі» – Ірина Бондарчук
• ІІ премія «За єдність думки та почуття у музично-критичному есе» – Лілія Воронова
• ІІІ премія «За поетику слова про Бетховена» – Анастасія Скнаріна

   Номінація «Аналітичний етюд» – «За науковий стиль»
• ІІ премія – Анастасія Щербакова

   Всі дані про переможців були надані на сайті Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, де учасників також привітала ректор університету, Народна артистка України Тетяна Борисівна Веркіна. Дуже символічним та актуальним в умовах віртуальної форми олімпіади в цьому році стає вислів Р. Вагнера: «Справжня причина успіху бетховенської музики полягає у тому, що люди вивчають її не в концертних залах, а у себе вдома, за роялем».

   Вітаємо дівчат – наших зірочок та їх чудового педагога Анастасію Олегівну Михайлову, що в складних та незвичних умовах дистанційного навчання підготувала до «Бетховенської Олімпіади».

   Бажаю всім учасникам творчої наснаги, впевненості, рішучості, здоров’я та нових перемог! Так тримати!

Головний редактор електронної газети
«ART-мозаїка» - Єлизавета Мельник

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика