Главная

   Потужний «десант» студентів відділу народних інструментів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва в місті Кропивницький, де відбувся XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих музикантів «Провесінь», продемонстрував могутній сплеск наших талантів серед виконавців на народних інструментах: баяні, акордеоні, балалайці, домрі та гітарі.

   Дійсно, дзвінким успіхом, переможними виступами наших виконавців обернулась ця подія: десять із десятьох музикантів було відзначено на конкурсі. Звання лауреатів та перше місце здобули студенти ІІ курсу Данило Батраков та Григорій Юрченко викладача Сачлі Валерія Івановича, друге місце в своїй категорії посіли студенти четвертого курсу Михайло Попович викладача Даниша Анатолія Дмитровича, Олексій Щербак викладача Метьолкіна Генадія Григоровича, Валерія Соломатіна викладача Волошиної Людмили Юріївни. На третьому місці опинився другокурсник А.Д.Даниша Олександр Глазунов та першокурсник Данило Номировський викладача Г.Г.Метьолкіна. Дипломантами конкурсу стали юні музиканти Ярослав Фірюлін викладача Даниша А.Д. і Владислав Савосюк та Антон Лєліков викладача Метьолкіна Г.Г..

   Студенти-виконавці вдячні своїм талановитим і самовідданим викладачам. Велику роль у виступах конкурсантів часто відіграє концертмейстер Бражко Галина Василівна – прекрасна піаністка, витончений, чутливий концертмейстер, своєю грою вона сприяла яскравості виступів наших студентів.

   Народні інструменти й музика для українських народних інструментів – баяна, акордеона, гітари, балалайки і домри звучать в кожному місті й селі, по всій нашій прекрасній Україні. Мистецтво гри на цих інструментах, відоме ще за часів Київської Русі, нині розвивається. Майстерність наших юних виконавців вселяє надію, що й далі музика українських, європейських та американських композиторів буде поширюватись на нашій землі і нести радість слухачам. А ми бажаємо нашим конкурсантам подальших успіхів в досягненні вершин виконавської майстерності.

Викладач Валентина Даниш

   

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика