Главная

   Знову в музичному коледжі імені Сергія Прокоф’єва змагання, веселощі й «тренування мозку», як говорять декотрі студенти: відбулася чергова інтелектуально-розважальна гра «Від сесії до сесії», яка щороку проходить під прапором відділу теорії музики. А оскільки у нашої назви «Від сесії до сесії» є продовження «живуть студенти весело», то цей слоган і моделює основний настрій дії.

   Розумове напруження, пошук точної відповіді та творчого вирішення питання змусили учасників відчайдушно боротися за перемогу. Тут вам і чорна скриня, й складання віршів, і заглиблення в нашу історію, в наше минуле, і екскурс в різноманітні види мистецтв. Глядачі теж стали не тільки вболівальниками, але й учасниками гри: надавали командам допомогу зали.

   Здавалося, й визнані в світі генії музики, композитори-новатори, митці передових поглядів М.Мусоргський, С.Прокоф’єв зі своїх портретів на стіні з цікавістю вдивлялися в обличчя молодих музикантів в очікуванні відповіді на кожне запитання. За яку з команд вони більше хвилювались?

   У грі було представлено всі чотири курси різних спеціальностей. Дві команди, у складі яких весело й завзято сперечалися студенти, до перемоги, до самого кінця змагання, йшли майже нога в ногу. Та все ж вдача повернулася обличчям більше до першої команди, члени якої вибороли, буквально вирвали у суперників таку жадану перемогу.

   Веселе свято-змагання закінчилося з бажанням ще пограти. Ось у цьому, певно, і полягає смисл інтелектуальних ігор: пробуджувати й підтримувати в учасниках потребу мислити, розвиватися й радіти життю, іти вперед!

Викладач В.Даниш

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика