Главная

   05.03.2020 року на сцені ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню!

   Весь вечір слухачів радували своєю професійною майстерністю музиканти симфонічного оркестру під керівництвом Олександра Погорєлого. Цього дня зі сцени пролунали яскраві привітання на адресу прекрасної половини людства: «Нехай ця весна принесе на своїх крилах лише найкращі емоції, нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають посмішки і чуються компліменти».

   Розпочався концерт звучанням одного з найяскравіших творів А.Хачатуряна вічним вальсом з музики до драми Лермонтова «Маскарад». Цей твір завжди проникає в душі слухачів і заманює їх в приховані під блискучою мішурою таємниці «Маскараду». А далі на сценічному просторі звучала абсолютно нова та дуже яскрава програма, у якій була музика на всі смаки! Порадували слухачів своїми виступами у супроводі оркестру Екатерина Шевцова, Надія Скоморох, Дар’я Бикова, Вікторія Буднік, Мирослава Щербіна. Кожен номер, який виконували солісти, був надзвичайним, досконалим, характеризуючим неповторний талант індивідуальності.

   Елегантне обрамлення концерту зробила ведуча концерту – заслужений працівник культури України Н.Пасічник, із уст якої слухачі почули багато цікавої інформації щодо концертної програми та безліч вітань зі святом.

   Головним дебютантом урочистого заходу був диригент симфонічного оркестру Олександр Погорєлий, який раніше керував духовим оркестром. Приємно було бачити з якою начебто легкістю парила над оркестром диригентська паличка. Цей день був важливим для молодого диригента, бо свій творчий іспит він здав на «відмінно». Всі присутні в залі отримали заряд гарного настрою, позитиву, радісних відчуттів! Залишається побажати всім, хто подарував жінкам це надзвичайне свято, творчої наснаги та нових музичних вершин!

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика