Главная

   19 лютого 2020 року в концертній залі ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся концерт відділу духових та ударних інструментів. Напередодні весни учасники концерту подарували слухачам живу музику, блискучі імпровізації, жартівливі дуелі на музичних інструментах.

   Концерт відкрив студентський ансамбль у складі: Решетняк М., Крапівка Я., Зінченко М., Галухіна К., Мажнікова В., Власенко К., Корнєв О., Кузнецова Д., Суворов І., Жур О., Погрібатько Є., Бринза В., Бондаренко І., Ясинський Я. Їх запальна гра відразу налаштувала слухачів на веселий лад.

   Як відомо, почуття прекрасного і потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Цього вечора на сцені виступили яскраві солісти, молоді митці, студенти та педагоги - В.Князь, М.Зінченко, О. Жур, М.Зубішин, О.Борисов, О. Хохлов, І.Веслогузов, В.Бородій, В.Бондарчук. Наймолодшим солістом концерту був учень Лисичанської музичної школи №1 Іван Лисенко (клас викладача А.Бандур), який блискуче виконав п’єсу для сопілки з оркестром. Чудовими номерами порадували ансамбль флейтистів та ансамбль саксофонів «Срібні фанфари» Лисичанської музичної школи №1 у складі: Д.Бородавкін, О.Погреба, Л.Матушкін, Т.Коваленко, ансамбль ударних інструментів коледжу культури та мистецтв (керівник О.Погорєлий).

   В другому відділенні концерту на сцені панував духовий оркестр коледжу культури і мистецтв (художній керівник та диригент Анна Погорєла). Велика концертна програма була насичена музикою різних жанрів та стилів і дозволила слухачам насолодитися грою оркестру в повній мірі. Слід зазначити, що для Анни Погорєлої це був дебютний концерт як керівника відділу духових та ударних інструментів та керівника оркестру. Керувати духовим оркестром - це непроста справа для будь-якого музиканта, а особливо для жінки. Але Анна Вікторівна - це людина з характером, любов’ю до музики і педагогіки, з бажанням творити. Ось тому концертний репертуар оркестру відрізнявся новизною, кожен номер був яскравим, наповненим позитивною енергією і сприймався слухачами «на ура!» Право спробувати себе в ролі диригентів духового оркестру здобули студенти 4 курсу І.Веслогузов та А.Подзюбанчук. Вони диригували досить професійно й вдало, отримуючи велике задоволення. Довіра педагогів - велика річ, і студенти виправдали її якнайкраще.

   Як завжди, святковий настрій створювала неперевершена ведуча концертів, заслужений працівник культури України Наталія Пасічник, яка з характерними для неї ліричними інтонаціями розповіла маловідомі факти про музичні інструменти, представила слухачам кожного музиканта оркестру, керувала калейдоскопом подій на сцені, ще й виступала в окремих номерах як концертмейстер.

   Дуже важливий внесок у подготовку концертних номерів внесли викладачі Титаренко С., Бородій В., Яременко Л.,Погорєлий О., Заболотня Н., Погорєла А., Бандур А. Професійну підтримку студентам забезпечили концермейстери Н.Пасічник,Г.Бражко, Л.Пономарьова, Т.Ханіна.

   Мені випала честь брати участь в концерті як поетесі. Перебуваючи в гущі подій я дізналася багато нового для себе, не дивлячись на те, що багато років творчо співпрацюю з цим колективом. Самовідданість творців і ентузіастів, значимість кожної особистості в колективному результаті - це головне, якщо ти працюєш в одній команді.
            «О, духовой оркестр, твое предназначенье -
           Играя, уводить до звездной высоты.
           Ах, духовой оркестр, ты даришь настроенье,
           Улыбки и восторг, раздумья и мечты».

   Ми всі стали свідками неповторності звучання духового оркестру, унікальної пластики диригентських жестів. Особливо вразив творчий трепет, з яким кожен з учасників долучався до спільного мистецького результату. Чудесна енергетика музикантів щиро передавалась залу, а разом з бурхливими аплодисментами публіки з любов’ю поверталась на сцену. Сподіваємось, що наш духовий оркестр на шляху до якісно нового етапу його діяльності. Нехай прекрасна музика і яскраві почуття стануть найкращим спогадом для музикантів і слухачів про цей концерт! Хай життя продовжується з ритмом в серці і з мелодією в душі.

Н.Кулакова

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика