Главная

   5 лютого 2020 року у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся тренінг, присвячений основам академічного письма. У заході взяли участь завідувачка навчально-методичним кабінетом Ольга Міхалєва, кандидат мистецтвознавства Людмила Скрипник, викладачі відділів коледжу.

   Учасник ІІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти викладач циклової комісії загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук Олексій Воронкін ознайомив присутніх із вимогами до публікацій у рецензованих наукових журналах і стилями оформлення списку джерел. Під час проведення тренінгу учасники за виокремленими позиціями оцінювали назву, анотацію та структуру наукової статті. Жвавий інтерес викликало таке важливе питання як покращення академічної доброчесності.

   У результаті успішного проходження тренінгу учасники отримали масу позитивних вражень і вдосконалили наявні компетентності.

Ольга Булєкова
Голова ЦК «Загальноосвітні та
соціально-гуманітарні дисципліни»

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення


До уваги учасників музично-теоретичної олімпіади 14.03.2020 р.!
У зв'язку із введенням карантину проведення музично-теоретичної олімпіади відкладено на невизначений строк. Слідкуйте за об'явами на нашому сайті. Оргкомітет олімпіади.
Довідки за телефоном 095 8710312 – Скрипнік Людмила Миколаївна.

Соціальна реклама

Статистика