Главная

   Тиждень практики - це традиційний захід нашого навчального закладу, який кожного року набирає професійних обертів і навіть вийшов на обласний рівень, оскільки в ньому беруть участь провідні фахівці ДШЕВ області. Цьогорічна подія перегорнула нову сторінку в багаторічній історії професійного становлення викладачів-музикантів Луганщини.

   Які завдання ставили організатори Тижня педпрактики, готуючи цей серйозний захід? Це, в першу чергу, максимально наблизити студентство до атмосфери практичної роботи з дітьми, показати кращі майстер-класи, залучити цілком і повністю в події, які відбуваються. Спостерігаючи за цими заходами, хочеться відзначити, що є моменти, які просто захоплюють. Приємно бачити, що Тиждень був насичений подіями до межі. Одночасно в багатьох аудиторіях проходили масові заходи, де більшість студентів з цікавістю спостерігали за тим, що відбувалось; вони брали участь в організації та проведенні відкритих уроків, хвилювалися, рішуче брали участь в дебатах. Зразком для наслідування є відкриті заняття досвідчених педагогів, які, володіючи чималим досвідом і талантом, ділилися ними з радістю та щирістю. А як раділи студенти, коли до них зверталися , як до колег - серйозно і уважно. Скільки щастя ми бачили в очах дітей, які були задіяні в проведенні уроків - вони з гордістю і гідністю демонстрували свої вміння і навички. Важливим є той факт, що на тижні педпрактики формується сприятливе середовище для прояви педагогічних і особистісних якостей студентів. Інтерактивне спілкування дало можливість почути думку майбутніх педагогів, зрозуміти яких навичок їм ще не вистачає, а де вони вже досить вміли та досвідчені. Підготовка до такого масштабного навчально-методичного заходу – це дуже відповідальна робота для старших консультантів і викладачів, студентів-практикантів та учнів. В цьому році відбулось 37 навчально-методичних заходів, а саме:

- відкриті засідання студентських циклових комісій;
- відкриті заняття студентів IV курсу;
- Workshop «Методи організації та здійснення навчально-пізнавальної діяльності студента-практиканта»;
- майстер-класи провідних фахівців ДШЕВ області та викладачів коледжу з учнями школи педагогічної практики;
- пасивна практика на базі СДМШ № 1, СДМШ № 2 та коледжу.

   Загальний рівень підготовки усіх заходів був достатньо високий, що свідчить про серйозну та фундаментальну підготовчу роботу Відкриті заходи більшої частини студентів-практикантів та викладачів відрізнялись емоційністю та переконливістю. Доброзичлива атмосфера протягом усього Тижня сприяла повному розкриттю можливостей як студентів, так і учнів .

   Сподіваємось, що професійний рівень учасників даного заходу буде зростати з року в рік.

   Бажаю всім молодим музикантам одного: не забувайте, що в нашій професії межі досконалості немає! Так нехай завжди натхнення та любов до мистецтва ведуть юні обдарування до нових горизонтів творчості і майстерності!

Методист з практичного навчання
Наталія Пасічник

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика