Главная

   Концертна зала Сєвєродонецького коледжу вперше в новому, 2020 році, засяяла яскравими музичними барвами, які так необхідні в сірі та холодні зимові дні. 30 січня 2020 року відбувся чарівний концерт «Сторінками улюблених оперет», режисером-постановником якого стала О.Горобинська, викладач - методист спеціалізації «Хорове диригування».

   У виконанні викладачів і студентів коледжу прозвучали уривки з відомих опер, оперет та мюзиклів таких композиторів як Ж. Оффенбах, Й. Штраус, І. Кальман, Ф. Легар, Р. Планкет та ін. З італійської – «оперета» – це маленька оперна постановка розважального характеру, у якій в єдине зливаються монологи, діалоги, вокальна та інструментальна музика, танцювальне мистецтво і естрадні прийоми виразності.

   З перших номерів публіку охопила атмосфера розкоші та феєрії, а цей шлях щастя й натхнення відкрив жіночий хор під керівництвом О.Міхалєвої, який виконав «Баркаролу» з опери «Казки Гофмана» Ж.Оффенбаха. Вже в цьому першому виступі виконавиці задали високий тон подальшому розвитку. А наступний номер ще більше розпалив цікавість глядачів, адже на сцені студентам коледжу вдалось відтворити справжнє опереточне дійство, в якому поєднались і музика, і сценічна дія. Вокальний дует, виконавці якого вже встигли завоювати прихильність публіки, з радістю виконав тост Орловського з оперети «Летюча миша» Й.Штрауса. До речі, І.Манчук та С.Папушой зіграли і роль ведучих концерту, що дивували й розважали публіку цікавими діалогами та дотепними жартами. Глядачі мали змогу насолоджуватися не тільки співом, але й чарівними рухами танцю студентки 3 курсу Л.Рибрун та її партнера – М.Коломацького.

   А як цікаво було обіграно дует Каті та Кирила з опери В.Соловйова-Сєдого «Брак по любви». Цей світлий ліричний номер подарували глядачам Є.Ходаковська та І.Манчук, концертмейстер О.Шалайкіна.

   Своєю легкістю та скерцозними інтонаціями приємно здивував ще один дует у складі А.Скнаріної та С.Папушоя, які заспівали дует масок з опери «Чотири шельми» Г.Гетца, переклад Є.Геркена. Було цілком очікувано, що по завершенні виступу публіка вигукувала «Браво!». Приємно було побачити на сцені дует у складі І.Манчука та юної учениці педагогічної практики В.Гаркун, у виконанні яких слухачі почули «Time to say goodbye» Фр.Сарторі.

   В концерті все було на своїх місцях: і витончені рухи артистів, і відточені музичні інтонації, і злагодженість звучання солістів й музичного супроводу. У виступі вокального тріо у складі Д.Бикової, В.Буднік та К.Шевцової, керівник О.Бугайова, концертмейстер В.Бондарчук, звуки фортепіано з вокальною партією злились у неперевершеному звучанні. Виконавиці надали публіці можливість насолодитись іспанською музикою, заспівавши запальне «Болеро» В.Кьяра на текст А.Дженізе. Одна з учасниць тріо К.Шевцова декілька разів з’являлась на сцені в новому амплуа. Талановита вокалістка, учениця О.Бугайової, дивувала кожним своїм номером, підкорюючи і своїм голосом, і обраним репертуаром, і образом,що постійно змінювався. Вона приміряла «маски» Мюзетти з відомої опери Дж.Пуччіні «Богема», Джудітти з однойменної опери Ф.Легара, Сільви І.Кальмана. Наша солістка впевнено трималась на сцені, тому зовсім не дивно, що кожен виступ був приречений на масу захоплених вигуків та оплесків. Маємо надію, що ще не раз почуємо цей мелодичний голос зі сцени.

   Немов легкий подих весняної свіжості приніс вокальний секстет з «Піснею Ганни» із опери «Весела вдова» Ф.Легара, концертмейстер О.Шалайкіна. Підготувала студенток, що зачарували усіх глядачів Л.Васецька, яка і сама заспівала «Мрії» Й.Штрауса під фортепіанний супровід О.Асєєвої.

   Також у концерті брали участь Г.Боката, О.Ісаєнко, В.Ткаченко, І.Бондарчук, Е.Тягнієнко, Я.Коваленко та вокальний ансамбль під керівництвом Г.Крупкіної.

   Рішуче та навіть трохи містично пролунав виступ естрадного хору Glorious з солістками Ю.Бражніковою ( керівник хору) та А.Бражніковою. Публіці дуже сподобались фрагменти з мюзиклу «Romeo et Juliette» Ж.Прешгурвіча завдяки сценографії та професійності виконавців. Хвилин п’ять глядачі аплодували стоячи та не бажали розлучатися з артистами. Але, на жаль, це був останній номер цієї незабутньої подорожі оперетою.

   Усі задіяні у постановці викладачі, концертмейстери, студенти-виконавці відділів хорового диригування і співу заслужили цю найвищу похвалу – палаючі очі слухачів, бурхливі овації та всеосяжне захоплення!

Студентка 4 курсу – Катерина Приказчикова

Керівник – Анастасія Михайлова

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика