Главная

   Оперета…. Це той жанр, музика якого носить легкий, розважальний характер, здебільшого створена на комедійні сюжети, а їх персонажі такі близькі і зрозумілі майже кожному з нас, незалежно від того, в який час написані ті історії, - сьогодні, чи 200 років тому, бо людські цінності залишаються незмінними.

   Нещодавно, 30 січня 2020р. у мешканців міста Сєвєродонецьк і прилеглих до нього міст, поціновувачів музичного мистецтва, сталася можливість завітати до концертної зали Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва і зануритися у неймовірну атмосферу музики оперети! Півтори години вокальної концертної програми «Сторінками улюблених оперет» промайнули як мить! Студенти і викладачі спеціалізацій «Хорове диригування» і «Спів (академічний, естрадний)» коледжу представили найвідоміші арії, дуети, терцети та інші виконавські форми. Слухачів очікував справжній калейдоскоп із творів Імре Кальмана, Франца Легара, Йоганна Штрауса, Робера Планкета, Жака Оффенбаха та інших відомих композиторів.

   Дуже приємно, що виконавці змогли створити теплу, творчу атмосферу та налаштувати глядацьку залу на відповідну емоційну хвилю. Професійна діяльність усіх викладачів, концертмейстерів і студентів-виконавців відділів хорового диригування і співу була щедро оцінена бурхливими оплесками з перших хвилин концерту.

   Режисеркою-постановницею цієї музичної феєрії була Ольга Горобинська, викладач-методист спеціалізації «Хорове диригування», досвідчена фахівчиня, на рахунку якої багато успішних музичних проектів.

   Друзі, прекрасний настрій створено, градус творчого задоволення і єднання виконавців і слухачів зашкалював, відгуки були виключно схвальними, а значить місія організаторів і виконавців виконана!
   До нових творчих зустрічей!

Ольга Міхалєва

Фото Сергія Царицанського

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 4 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика