Главная

   Для Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв рік, що минає, був багатим на цікаві події і заходи. Останній тиждень року подарував викладачам і коледжу, і дитячих шкіл мистецтв регіону яскраву зустріч із гостями з Італії. 24 грудня 2019 року на базі коледжу відбувся семінар-практикум за участі лауреата міжнародних конкурсів, професора Еміліано Леонарді (гітара, Італія) та лауреата міжнародних конкурсів Єлизавети Плужко (фортепіано, Україна/ Італія).

   Еміліано Леонарді народився в Арпіно в 1979 році. У віці 18 років почав грати на класичній гітарі під керівництвом маестро Луїджі Де Чезаре і з відзнакою закінчив консерваторію в Римі під керівництвом маестро Джуліано Балестра в 2004 році.

   З січня 2000 року по теперішній час виступав в якості соліста, в камерних ансамблях, solo з оркестром, вирушаючи в турне по Іспанії, Франції, Швейцарії, Чехії, Німеччини, Словенії, Білорусі, Росії.

   Лауреат кількох гітарних конкурсів, художній керівник багатьох італійських фестивалів, професор по класу гітари в Liceo musicale di Città della Pieve (PG).

   Єлизавета Плужко народилася в Україні в 1987 році. Після закінчення Сєвєродонецького музичного училища ім. С.С.Прокоф'єва під керівництвом Марини Яворської (2003-2007), в 2012 році закінчила Національну музичну Академію ім. П.І. Чайковського в Києві під керівництвом професора Тетяни Рощиної. Отримала стипендію Президента України в якості однієї з кращих студенток, з 2012 по 2015 асистент фортепіанного факультету в Національній музичній Академії ім. П.І. Чайковського. З 2015 року продовжувала навчання в Музичній консерваторії "Agostino Steffani" в Кастельфранко-Венето.

   Переможець різних національних і міжнародних конкурсів, регулярно дає концерти в Україні та за кордоном в якості солістки і в різних інструментальних ансамбляx.

   Завдяки чудово складеній програмі семінару учасники методичного заходу в рамках пленарного засідання мали змогу прослухати яскраву концертну програму гітарної і фортепіанної музики, бездоганно технічно і емоційно виконану, та методичну доповідь з питань музичної освіти, сучасної музики, авторського права, музичного бізнесу, брендингу, особливостей співпраці зі ЗМІ тощо. Після закінчення пленарного засідання слухачі семінару-практикуму мали можливість відвідати майстер-класи за темами «Основні елементи теоретичних і практичних основ інструмента, інтерпретація класичного і сучасного репертуару» та «Творчий і технічний пошук особистого музичного досвіду як фундаментальної основи інтерпретації». Майстер-класи проводилися для викладачів і студентів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва та педагогів мистецьких шкіл Луганської області. Учасниками цього методичного форуму стали близько 200 музикантів області.

   Завдяки такому формату творчого спілкування слухачі здобули надзвичайно важливі знання, знайомство з прекрасними музикантами і їх виконавськими школами та чудові навики, які додали до професійного досвіду викладачів і виконавців вагомий поштовх для розвитку нових актуальних в сучасному мистецькому просторі навиків, таких необхідних для нашого напрямку діяльності.

   Побажаємо шановним гостям творчої наснаги, яскравих і успішних мистецьких проектів та реалізації всіх своїх творчих планів.

Людмила Скрипнік
кандидат мистецтвознавства, голова ЦК «Теорія музики»
ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва»

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика