Главная

номінація «ФОРТЕПІАНО»
І категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Карапетян Софія – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Голубєва К.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Шустов Всеволод – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Кравченко К.;
- Смалій Марія – КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Шаповалова О.;
- Берегова Софія – КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Штро Л.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Когут Іван – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Ніколаєвська Г.;
- Соловйова Валерія – КЗ «Новодружеська ДШМ», викладач Сіньова Г.;
- Хижняк Варвара – Новопсковська ШМ, викладач Базалєєва І.;
- Голубєва Поліна – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2, викладач Шаповалова Л.
Диплом ІV ступеню
- Бабакіна Злата – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Шинкаренко М.;
- Щербак Мілана – КЗ «Новодружеська ДШМ», викладач Гришина О.;
- Хіміч Дарина – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Кузьміна В.;
- Зорянська Ольга – Сватівська районна школа мистецтв імені В.Зінкевича;
- Василенко Ангеліна – КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Василенко Л.;
- Сергієнко Діана – Новопсковська ШМ, викладач Базалєєва І.;
- Цвілик Вероніка – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Антоха О.;
- Самойленко Алісія - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Голубєва К.;
- Дубова Ярослава - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Ахмеднова Т;
- Свистун Семен - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Білецька О.;
- Шушура Софія – Новопсковська ШМ, викладач Сергієнко Т.

ІІ категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Бобрішова Інесса – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Тамара Шавгулідзе
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Смалій Софія – КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Маргарита Погрібна;
- Потоцький Олександр – Новопсковська ШМ, викладач Валерія Гаєва.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Циплухіна Віра – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Ксенія Голубєва;
- Гірман Еліна - Біловодська ДМШ, викладач Світлана Гніденко;
- Дашевська Альона – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1, викладач Валентина Сироватська
Диплом ІV ступеню
- Чернишова Єлизавета – КУ «Кремінська районна ДМШ», викладач Тетяна Мірошник:
- Нужда Ганна – педпрактика при ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Наталія Пасічник;
- Сініцин Матвій – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Валентина Сироватська
ІІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню – не присуджувалось
Диплом лауреата ІІ ступеню – не присуджувалось
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Єфименко Олена – ВНЗ комунальної форми власності «Торецький музичний коледж», викладач Олена Грищенко.
Диплом ІV ступеню
- Черепенко Наталія - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Ганна Посошко;
- Козлова Катерина - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Наталія Склярова;
- Зубішин Микита - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Наталія Пасічник.
ІV категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Новік Роман - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Асєєва;
- Сизоненко Олександра - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Марина Яворська.
Диплом лауреата ІІ ступеню – не присуджувалось
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Чижикова Анна - ВНЗ комунальної форми власності «Торецький музичний коледж», викладач Ольга Козлікіна;
- Бразалій Олена - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Лілія Губанова.
Диплом ІV ступеню
- Циганкова Марія - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Наталія Склярова;
- Грідіна Олександра - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Асєєва;
- Музиченко Марія - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Марина Яворська;
- Дахно Ірина - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Ганна Посошко.

номінація «СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ»
І категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Шуліка Дар’я – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Олена Осікова,
концертмейстер Олена Куренкова.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Бабакіна Злата - КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Олена Шаригіна,
концертмейстер, Вікторія Буданцева;
- Сєміошко Ганна – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Олена Осікова, концертмейстер Олена Куренкова.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Тимофіїва Софія – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Олена Сергєєва, концертмейстер Ольга Семидоцька;
- Хрипунова Валерія – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Юлія Яременко, концертмейстер Олена Степанова.
Диплом ІV ступеню
- Лукашенко Валерія – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Марина Черноп’ятко, концертмейстер Юлія Семенченко;
- Колесников Назар – КЗ «Лисичанська ДШМ №1», викладач Олена Духновська, концертмейстер Вікторія Матушкіна.
ІІ категорія
Диплом лаурета І ступеню
- Кириченко Єлизавета – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Олена Осікова, концертмейстер Олена Куренкова.
Диплом лаурета ІІ ступеню
- Міненко Марія – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Світлана Решетова, концертмейстер Віра Масалітіна
Диплом лаурета ІІІ ступеню
- Савостіна Єлизавета – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Марина Черноп’ятко, концертмейстер Юлія Семенченко;
- Урядкіна Тетяна – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Ірина Солод.
Диплом ІV ступеню
- Твердохлєбова Софія – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Галина Казаніна, концертмейстер Юлія Семенченко;
- Гаркун Влада – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Олена Федотова;
- Посохова Галина - школа педпрактики ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Галина Бражко
ІV категорія
Гран-прі
- Щербина Мирослава - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Ганна Посошко.
Диплом лаурета І ступеню
- Палагутіна Катерина - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Галина Бражко;
- Меличин Богдан – КЗ ЛОР «Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського», викладач Галина Онуфрик, концертмейстер Юлія Олач.
Диплом лаурета ІІ ступеню
- Воронова Лілія - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва»,викладач Катерина Саморядова, концертмейстер, Галина Бражко;
- Щербакова Анастасія - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Надія Скоморох, концертмейстер Наталія Склярова.
Диплом лаурета ІІІ ступеню
- Панчишко Дарина - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Галина Бражко;
- Курінна Катерина - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Ганна Кісенкова, концертмейстер Олена Шалайкіна.
Диплом ІV ступеню
- Подзюбанчук Артем - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Галина Бражко.

номінація «ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ»
І категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Лисенко Іван – КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Алла Бандур, концертмейстер Людмила Василенко;
- Фомічов Сергій – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Юрій Головін, концертмейстер Олена Степанова.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Матушкін Леонід - КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Алла Бандур, концертмейстер Вікторія Матушкіна;
- Баштовий Ілля - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Юрій Головін, концертмейстер Олена Степанова.
- Орлова Анастасія - КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Алла Бандур, концертмейстер Вікторія Матушкіна;
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Бакшеєв Святослав – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Артур Тимощук, концертмейстер Вікторія Зеленська;
- Степанов Гліб - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Юрій Головін, концертмейстер Олена Степанова;
- Пономарьов Іван – Сватівська районна ШМ ім.В.Зінкевича, викладач Геннадій Шубін, концертмейстер Олена Пономарьова;
- Косенко Іван - КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Андрій Рябов, концертмейстер Віра Кузьміна.
Диплом ІV ступеню
- Шамарова Юлія – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Анатолій Дейнега, концертмейстер Вікторія Зеленська;
- Білоус Микола - КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Артур Тимощук, концертмейстер Вікторія Зеленська
- Паршиков Денис – КЗ «Новодружеська ДШМ», викладач Володимир Лебедь, концертмейстер Поліна Омелаєва;
- Булава Серафим – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2, викладач Тетяна Лютенко, концертмейстер Олена Антоха
ІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Попов Євген - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Юрій Головін, концертмейстер Олена Антоха.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Теплих Давид - КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Андрій Рябов, концертмейстер Віра Кузьміна;
- Опалинська Марія - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Наталія Заболотня, концертмейстер Ольга Кібенко;
- Івахно Кирило - КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Анатолій Дейнега, концертмейстер Вікторія Зеленська;
- Коляденко Ілля - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Тетяна Лютенко, концертмейстер Олена Антоха.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Антоха Соф’я - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Тетяна Лютенко, концертмейстер Олена Антоха.
- Просянік Роман - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Сергій Тимощук, концертмейстер Валентина Прийма.
Диплом ІV ступеню
- Зуєв Климентій- КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Артур Тимощук, концертмейстер Вікторія Зеленська
- Бурцева Дар’я- КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Наталія Заболотня, концертмейстер Вікторія Понаріна;
- Гавриленко Михайло - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Тетяна Лютенко, концертмейстер Олена Антоха.

номінація «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ»
І категорія

Диплом лауреата І ступеню- не присуджувалось
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Шовкопляс Катерина – школа педпрактики при ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Анатолій Рудницький;
- Йолкін Богдан – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Олександр Могильников.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Коклюшкіна Катерина – КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач Наталія Корзнікова;
- Устинченко Володиммир- школа педпрактики при ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Ольга Рязанкіна.
Диплом ІV ступеню
- Байбаков Дмитро – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Юрій Планіда;
- Мітякіна Тетяна – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Ірина Кібенко, концертмейстер Валентина Приймак;
- Шаповал Кирило – КУ «Кремінська районна ДМШ», викладач Володимир Борисенко;
- Шпак Леонід – КПНЗ «МШЕВ Станично-Луганського району», викладач Олена Дутова.
ІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Дерев’янкін Артем – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 2», викладач Маргарита Зубішина;
- Демченко Анастасія – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Ірина Кібенко, концертмейстер Валентина Приймак.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Лобунець Андрій – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Галина Мірошниченко, концертмейстер Марина Бойко;
- Харебіна Марія – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Юлія Володіна.

Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Сучков Антон - КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач Володимир Чумаков;
- Землянуха Софія – КУ «Кремінська районна ДМШ», викладач Олена Іванова.
Диплом ІV ступеню
- Ткаченко Руслан - КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач Володимир Чумаков;
- Скіпа Ігор – Новопсковська ШМ, викладач Тетяна Мандрика;
- Соломін Михайло – Біловодська ДМШ, викладач Валерій Кравцов, концертмейстер Світлана Гніденко;
- Корзинка Єлизавета – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Галина Мірошниченко, концертмейстер Марина Бойко.
ІІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню- не присуджувалось
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Фірюлін Ярослав - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Анатолій Даниш
ІV категорія
Диплом лауреата І ступеню- не присуджувалось
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Непран Поліна - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Лідія Дєгтярьова, концертмейстер Марина Щепетова:
- Тимощенко Анастасія - КЗ ЛОР «Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського», викладач Ореста Пришляк.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Щербатих Микита - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Анатолій Даниш
- Шевцов Нікіта – ВНЗ комунальної форми власності «Торецький музичний коледж», викладач Анна Цимбал.

номінація «АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ»
І категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Отченашенко Артур – КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Тетяна Єжак, концертмейстер Ольга Шаповалова.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Андрюшин Сергій – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Надія Пшенична, концертмейстер Інна Коваль;
- Дізенко Софія – школа естетичного виховання Станично-Луганського району, викладач Олена Норова, концертмейстер Ірина Кулябова.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Герасимюк Юлія – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Марина Шинкаренко:
- Ажипа Софія – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач Марина Шинкаренко;
- Сергієнко Діана – Новопсковська ШМ, викладач Лариса Колеснік.
Диплом ІV ступеню
- Солодка Анна – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Раїса Якубовська, концертмейстер Олена Куренкова;
- Бенецька Орина - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Раїса Якубовська, концертмейстер Олена Куренкова;
- Барсуков Захар - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Лідія Долгінцева, концертмейстер Ольга Михайліченко;
- Чернишова Олександра – КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач Марія Януш, концертмейстер Наталія Назарова;
- Бабакіна Злата – КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач та концертмейстер Марина Шинкаренко;
- Рябушенко Мілана – КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», викладач Тетяна Єжак, концертмейстер Вікторія Матушкіна;
- Козачков Веніамін – Новопсковська шокла мистецтв, викладач і концертмейстер Лариса Колесник;
- Логвіненко Анна – Золотівська філія Попаснянської ДМШ, викладач Людмила Лєбєхова;
- Вакарук Аліна – Школа естетичного виховання Марківського району, викладач Галина Конопля, концертмейстер Лариса Жупенко.
ІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Буровіна Марія – школа педпрактики при ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», Олена Бугайова, концертмейстер Олександра Сизоненко.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Гаркун Влада – ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Людмила Васецька, концертмейстер Ганна Посошко;
- Чупіна Анна – Сватівська районна ШМ ім.В.Зінкевича, викладач Анжеліка Романкіна, концертмейстер Олена Пономарьова.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Русе Катерина – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Лідія Долгінцева, концертмейстер Ольга Михайліченко;
- Чернишова Марина - Сватівська районна ШМ ім.В.Зінкевича, викладач Анжеліка Романкіна, концертмейстер Олена Пономарьова;
- Вахно Анастасія – школа естетичного виховання Марківського району, викладач Ольга Гаврюшенко, концертмейстер Лариса Жученко;
- Золотарьов Данило - школа естетичного виховання Станично-Луганського району, викладач Олена Норова, концертмейстер Ірина Кулябова.
Диплом ІV ступеню
- Тулупова Влада – КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач Олена Кісєльова, концертмейстер Ірина Гусейнова;
- Блошиця Давид - Сватівська районна ШМ ім.В.Зінкевича, викладач Анжеліка Романкіна, концертмейстер Олена Пономарьова.
- Михайленко Михайло – КЗ «Рубіжанська міська ШМ», викладач Катерина Черепівська, концертмейстер Ганна Модлик.
ІІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Ісаєнко Олександра - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Бугайова, концертмейстер Віолета Бондарчук.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Барсукова Віра - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Бугайова, концертмейстер Віолета Бондарчук.
Диплом лауреата ІІІ ступеню – не присуджувалось
Диплом ІV ступеню
- Щербакова Злата - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Бугайова, концертмейстер Віолета Бондарчук.
ІV категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Павлишин Марта – КЗ ЛОР «Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського», викладач Наталія Цехмейстер, концертмейстер Юлія Омеч.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Кузик Роксолана - КЗ ЛОР «Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського», викладач Лідія Хороб, концертмейстер Юлія Омеч;
- Манчук Ілля - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Ольга Горобинська, концертмейстер Марина Щепетова.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Шевцова Катерина - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Бугайова, концертмейстер Віолета Бондарчук.
- Бикова Дар’я - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Бугайова, концертмейстер Віолета Бондарчук.
- Скнаріна Анастасія - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Ольга Міхалєва, концертмейстер Віолета Бондарчук.
Диплом ІV ступеню
- Яковлєва Ганна - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Бугайова, концертмейстер Віолета Бондарчук.
- Буднік Вікторія - ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», викладач Олена Бугайова, концертмейстер Віолета Бондарчук.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика