Главная

   Вперше в Сєвєродонецьку з 23 по 25 жовтня 2019 року відбувся фестиваль хорової музики «Східний КАМЕРТОН» за участю студентських колективів Луганщини, Галичини та Буковини. Цей захід поєднав у фестивальній програмі творчі колективи мистецьких навчальних закладів трьох областей і доповнив серію обмінів у культурній та освітній галузях між Луганщиною та західними регіонами України.

   Звісно, що головною подію фестивалю став концерт хорових колективів для мешканців міста і області у концертному залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва.

   Програмою проекту Хор-Fest «Східний КАМЕРТОН» також передбачені концертні виступи колективів у містах Луганської області, проведення семінарів-практикумів, майстер-класів, круглих столів тощо.

   З цією метою 25 жовтня 2019 р. на базі Сватівської районної школи мистецтв імені В.Зінкевича завідувач навчально-методичного кабінету, голова циклової комісії «Хорове диригування» ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» Ольга Міхалєва запропонувала тренінг на тему «Особливості роботи над компонентами хорової звучності, культурою звука у хорових творах».

   Того ж дня мешканці міста Сватове мали можливість послухати концертний виступ найстаршого учасника фестивалю переможця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів – Хору відділу хорового диригування комунального закладу Львівської обласної державної адміністрації «Дрогобицький музичний коледж імені Василя Барвінського» (керівник Богдан Бондзяк, концертмейстер Ірина Пінчук).

   Різноманітна програма виступу та високий рівень професійної майстерності стали запорукою небувалого успіху у жителів Сватівщини.

   P.S.
   Фестивальні заходи проекту Хор-Fest «Східний КАМЕРТОН», які відбулись та теренах нашої області за підтримки Українського культурного фонду, сприяли знайомству мешканців Луганщини з кращими творами національного та світового хорового мистецтва, підвищенню рівня кваліфікації викладачів спеціальних дисциплін, керівників професійних та аматорських колективів.

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (3 голосов)
viagra24.in.ua/levitra

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика