Главная

   На порозі відкриття вперше організованого в Сєвєродонецьку за підтримки Українського культурного фонду хорового фестивалю «Східний КАМЕРТОН». Його учасники, а це – студентські хорові колективи з Буковини та Галичини, вже прибули до нашого міста.

   Наші гості з Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича подолали тисячу кілометрів для того, щоб шанувальники вокально-хорового мистецтва Луганщини відвідали концертні виступи колективів та познайомились з кращими творами національного та світового хорового мистецтва. Організатори фестивалю сподіваються, що захід також об’єднає разом професійну аудиторію. Для цього заплановані майстер-класи, тренінги, семінари-практикуми, круглі столи. Хор–Fest стане міжрегіональним мистецьким діалогом — як на сцені, так і між навчальними закладами культури та мистецтв. Викладачі й студенти отримають можливість ділитись творчим досвідом, будувати плани на майбутню співпрацю.

   Вчора хорові колективи познайомились з нашим містом, відвідали виставу у музично-драматичному театрі і провели перші репетиції в концертній залі ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва». Організатори й учасники з нетерпінням очікують головні події фестивалю, які заплановано на 23 – 25 жовтня 2019 року.

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика