Главная

   30 листопада 2019 року на базі ОКЗ «Сєвєродонецький обласний музичний коледж імені Сергія Прокоф’єва» вдруге відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Українське музикознавство, музична педагогіка і виконавство у загальноєвропейському контексті».

   Основні напрямки роботи Конференції: актуальні історичні проблеми розвитку вітчизняної і світової музики, теоретичні аспекти дослідження музичної культури, проблеми музичного виховання і виконавського мистецтва, питання інтеграції різних галузей українського музикознавства в сучасний європейський контекст.

   Робочі мови конференції: українська, російська. Участь у Конференції є безкоштовною. Роботи приймаються до 1.11.19 за формою - доповідь, повідомлення (виступи від 5 до 10 хвилин).

   До участі у конференції запрошуються викладачі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, а також викладачі, вищих навчальних закладів культури і мистецтв І-ІІ рівнів акредитації. З текстом Положення можна буде ознайомитися на сайті навчального закладу http://www.sevmuz.lg.ua Довідки за тел.: 0958710312 Скрипнік Людмила Миколаївна, 0506448234 Міхалєва Ольга Євгенівна, 0509251184 Сінченко Наталія Вікторівна.

З повагою, оргкомітет

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика