Главная

   Ось і завершився навчальний рік, здані заліки та державні іспити! 34 наших випускника вийшли на сцену коледжу отримати дипломи молодших спеціалістів! Подія щаслива і зворушлива, подія, в якій є місце радості і смутку. Добра мить розставання з коханим коллеждем ...

   Директор ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва», заслужений діяч мистецтв України - Марина Яворська привітала всіх випускників із завершенням навчання та сказала: «Шановні віпускники! Сьогодні ми розлучаємося з вами, ми відпускаємо вас у доросле життя. Ми зробили все можливе і неможливе, щоб дати вам знання та навички, які обов'язково знадобляться вам у майбутньому творчому житті! Ми дуже сподіваємося, що ви продовжите навчання, будете затребувані і успішні! Ми завжди будемо хвилюватися за вас, думати про вас, радіти вашим успіхам!».

    «Дорогі випускники! Любі мої діти! Щиро вітаю вас з урочистою нагодою – закінченням коледжу. Чотири роки ми були з вами поряд. Вирішували проблеми, вчили професійним навичкам, допомагали вам стати достойними людьми нашого суспільства. Я бажаю вам здійснення всіх ваших мрій, щоб ви продовжували шлях музиканта в майбутньому, і щоб її величність Музика назавжди залишалася з вами і надихала вас! Хай вам щастить!» (Губанова Л.І – класний керівник відділу хорового диригування, зав.цикловою комісією загального фортепіано)

    «Дорогі випускники! Ви нас порадували! Ви доклали максимум зусиль і старань, щоб з найкращими результатами здати державні іспити і показати свій високий професійний рівень. Нехай вам завжди посміхається удача! В добру путь!» (Сінченко Н.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи)

    «Зі святом вас, наші дорогі юні колеги! У стінах нашого улюбленого коледжу ви зробили перші творчі кроки! На нашій сцені ви отримали перший професійний досвід. І це тільки початок великого, складного та надзвичайно цікавого шляху. Будьте наполегливі в досягненні мети ! Хай бажання творити ніколи не покидає вас!». (Н.Ф.Пасічник – методист, заслужений працівник культури України)

    «Дорогі випускники! Як сказав Нікколо Паганіні: "Вивчай природу свого інструменту. Почни з думки про те, що ти знаєш його не до кінця. Властивості скрипки значно багатіши ніж про це думали, думають і думатимуть всі наші попередники і послідовники. І завжди пам'ятай - твій Бог говорить з тобою мовою твого інструменту."     (К.І.Саморядова – голова ПЦК "Оркестрові струнні інструменти").

   

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика