Главная

   З великою радістю повідомляємо про старт нового студентського медіа-проекту “ART-МОЗАЇКА”, який створено з метою розширення неформальної комунікації між учасниками навчального процесу нашого коледжу. На сьогодні проект складається з колективного блогу, електронної газети та сукупності сторінок у соціальних мережах.

   У блозі студенти оперативно ділитимуться думками щодо творчого життя (статті, креативні рецензії, відгуки про відвідані культурно-мистецькі заходи, творчі поїздки тощо). У порівнянні з матеріалами офіційного сайту та електронної газети такі записи можуть мати більш неформальний характер і супроводжуватися значною кількістю фотографій, графічних елементів або мультимедіа. Крім того всі читачі отримують можливість доповнювати публікації шляхом коментування, а редакція студентської електронної газети отримує можливість використовувати всі оприлюднені матеріали у підготовці відповідних випусків як базу для формування квінтесенції думок, що у цілому сприятиме покращенню якості видання.

   Дорогі викладачі, студенти та абітурієнти, заходьте на блог за адресою https://artmozaika2017.blogspot.com, та підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах Instagram, Facebook, Twitter і YouTube.

   Незважаючи на те, що кожен учасник медіа-проекту має свою сферу відповідальності: Артем Подзюбанчук – публікація контенту в соціальних мережах, Ніколетта Ралік – графічний дизайн і відеографія, Михайло Зінченко – залучення уваги та інтересу до публікацій у соціальних мережах, ми хочемо охопити все важливе у сфері медіа. Тому гостинно запрошуємо відповідальних студентів приєднатися на волонтерських засадах до нашої команди.

Команда медіа-проекту
“ART-МОЗАЇКА”

Ваша оценка: Пусто Средняя: 3.5 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика