Главная

   21 червня 2019 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» випускники склали останні державні іспити. 9 днів поспіль тривала напружена робота, перевірка на міцність випускників, доказ ними своєї дорослості і професійної спроможності.

   Цей процес не можна розділити на частини - це результат величезної роботи усього коледжу. За те, як пройдуть іспити, хвилюються самі випускники та їхні батьки, педагоги і концертмейстери, члени екзаменаційної комісії з проведення державної атестації та й усі, хто так чи інакше спостерігає за цією важливою подією. Проходять довгі хвилини очікування, і ось він фінальний результат! Випускники ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» показали досить високий рівень знань на іспитах, отримавши велику кількість добрих та відмінних оцінок.

   Приємно було почути думку Голови екзаменаційної комісії, доцента кафедри народних інструментів Київської національної академії музики України ім.П.І.Чайковського Світлани Білоусової: «Підсумовуючи результати іспитів, треба засвідчити високий професійний рівень підготовки на усіх без винятку відділах закладу, кореляція у ступені успішності яких відбувається за рахунок різних за рівнем обдарованості випускників та їх здатності використовувати отримані знання. Захоплює велетенська робота педагогічного колективу, у складі якого є викладачі, що поєднують декілька видів діяльності - викладацьку, концертну, творчу, керівну. Державна атестація засвідчила потужний професійний та художній рівень усіх підрозділів коледжу, робота якого заслуговує на найвищу оцінку».

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика