Главная

   З 12 по 15 червня 2019 року на базі Херсонського державного університету проходила ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках» ICTERI – 2019. Наш заклад представив викладач циклової комісії «Загальноосвітні та соціально-гуманітарні дисципліни» Олексій Сергійович Воронкін, кандидат педагогічних наук, викладач-методист.

   ICTERI упродовж багатьох років об’єднує викладачів, учених, практиків з різних країн світу, які працюють в освітній, науковій та індустріальній сферах. Визначальною рисою проведення конференції є її англомовний формат. «Історія цієї конференції розпочалася в Херсоні у 2001 році і по 2014 рік проводилася саме тут. Тому для нас вкрай важливо повернення наукового заходу в Херсон. Змінювалася мова і тематика конференції. Із суто освітніх питань застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, ми розширили спектр наукових інтересів до обговорення найсучасніших тем, таких як онтології, машинне навчання, великі дані. З’явилися нові напрями роботи – воркшопи, постери, тьюторіал, PhD-симпозіум», – наголошує під час урочистого відкриття народний депутат України, обраний ректор Херсонського державного університету, засновник і фундатор ICTERI, професор Олександр Співаковський.

   Цього року на конференцію подано 581 статтю авторів із 23 країн. Програмним комітетом із 246 осіб з 39 країн було відібрано для участі у конференції лише 30% статей, серед яких – доповідь Олексія Воронкіна «Educational Video in the University: Instruments, Technologies, Opportunities and Restrictions». «Відео все частіше використовується як додатковий ресурс в освіті та самостійній роботі студентів, разом з тим існує проблема в осмисленні їх ефективності», – звертає увагу Олексій Сергійович. Саме тому у статті він комплексно аналізує методологічні, психологічні, дидактичні, ергономічні та технічні принципи розробки навчального відео.

   Співорганізаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Запорізький національний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Національний університет «Львівська політехніка», Інститут інформаційних технологій та навчальних ресурсів НАПН, Université Côte d'Azur (Франція), Alpen-Adria-Universität Klagenfurt (Австрія), DataArt Solutions Inc (США).

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика