Главная

   1 червня 2019 року у м. Кремінній відбулися заходи, присвячені утворенню Луганської області, в яких прийняли участь творчі представники міст і районів всього регіону. На площі Красній впродовж усього дня лунали поздоровлення, проводилися масові заходи для дітей і молоді, оскільки цей день – це День захисту дітей. Учасники обласної виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва прикрасили усі куточки площі своїми талановитими витворами.

   Виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь щіро привітав усіх жителів області зі святами та провів урочисту церемонію нагородження найкращих представників творчої інтелігенції.

   У цей святковий день Почесну нагороду і нагрудний знак «Заслужений працівник культури України» отримала методист Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Наталія Пасічник, відома, як яскрава талановита особистість, музикант і композитор, авторка ліцензійного музичного диску «Музика ливня» та нотної збірки для дітей і юнацтва «Музичне мереживо», авторка педагогічних та виконавських інновацій. Бажаємо Наталії Пасічник нових творчих досягнень та перемог, хай зірка успіху супроводжує її на творчому шляху!

   

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика