Главная

   3 червня 2019 року Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відзначив 53-тій День свого народження – вік уже солідний з точки зору досвіду людини, але ще порівняно молодий як для навчального закладу.

   Колектив одержав вітання від випускниці минулих років – заслуженого діяча мистецтв України, директора коледжу Марини Яворської і майбутньої випускниці – студентки І курсу Анастасії Солодкої. Вони висловили свою шану рідному навчальному закладу.

   Керівник школи педагогічної практики при коледжі, методист, заслужений працівник культури України Наталія Пасічник також привітала всіх присутніх зі святом, подякувала учням школи педагогічної практики, які стали лауреатами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів та вручила свідоцтва про закінчення школи її випускникам.

   На святі були підведені підсумки конкурсу на кращу кімнату гуртожитку і названі переможці олімпіад та конкурсів із загальноосвітніх дисциплін. Усі переможці одержали премії від керівництва.

   На заході прозвучали музичні вітання від вокального ансамблю ІІІ курсу ( худ. керівник Г. Крупкіна) і хору вокального відділу ( худ. керівник Ю.Бражнікова). В них пролунали визнання та щира любов до Alma mater! Всі, хто був присутній на святкуванні Дня нарождення коледжу, отримали приємні враження, насолоджуючись спогадами та мріючи про майбутне!

   Пропонуємо абітурієнтам 2019 року поповнити нашу «сім’ю», відчути могутню силу музичного покликання та продовжити традиції славного навчального закладу Луганщини.

Практичний психолог
Наталія Юрченко

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика