Главная

   10 травня 2019 р. у Лисичанській музичній школі №2 відбувся методичний захід – лекція-концерт студентів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва класу викладача вищої категорії, голови ЦК «Загальне та спеціалізоване фортепіано» Губанової Лілії Іванівни.

   В концерті прозвучала дитяча музика видатного харківського композитора Марка Кармінського, в якій студенти коледжу розкрили основні стилістичні особливості його фортепіанної музики, а також розповіли про життєвий та творчій шлях композитора. Вони підкреслили, що його музика приваблює яскравістю музичних образів, світлим гуманістичним настроєм, демократизмом, доступністю і є важливим джерелом та засобом духовно-естетичного виховання молоді.

   Особливістю цього заходу є те, що в ньому брали участь випускники минулих років Лисичанської музичної школи, які зараз успішно навчаються у коледжі: Ілля Манчук, Олена Бразалій, Єлизавета Батуркіна, Єлизавета Міненко і також студентка коледжу Єлизавета Педь.

   Виконавці зачарували слухачів своїм глибоким проникненням у драматургію музичного твору, блискучим володінням інструментом і засобами музичної виразності, тонким відчуттям стилю автора, артистизмом виконання.

   Публіка уважно слухала всіх виконавців та із вдячністю приймала кожний виступ. Викладачі школи відзначили достатній професійний рівень виконання та змістовність лекційного матеріалу. Всі присутні на заході висловили побажання подальшої плідної співпраці.

   Енергетика людей, фанатично закоханих у свою справу, ніколи не залишає байдужим жодного слухача!

Л. Губанова

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика