Главная

   Вперед! До успіху! Під таким гаслом 23 березня 2019 р. проходив обласний огляд-конкурс індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» учнів шкіл естетичного виховання в ОКЗ «Северодонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва». Ця подія перевернула нову сторінку в багаторічної історії творчого змагання юних музикантів Луганщини.

   Протягом навчального року викладачі ДШЕВ, учні та всі, хто служить великій справі музичної культури, проходили шлях до фіналу. Конкурсанти посилено займалися і доводили до досконалості свої програми, а організатори прагнули до автоматизації всіх процесів оргподготовкі.

   Шлях до фіналу - це дуже відповідальна робота для викладачів, конкурсантів і батьків. В цьому році цей шлях пройшли 397 учнів з 24 шкіл області, завойовано 149 призових місць.

   Загальний рівень підготовки в усіх номінациях достатньо високий, що свідчить про серйозну та фундаментальну підготовчу роботу викладачів ДШЕВ до конкурсу. Гра більшої частини конкурсантів відрізнялась емоційністю та переконливістю. Викладачі шкіл уважно поставились до відбору учнів на І та ІІ турах. Програми відповідали вимогам конкурсу.

   Найкращі виконавці рекомендовані для участі у концерті переможців конкурсу. Журі відзначило високий організаційний рівень проведення конкурсу, а також доброзичливу атмосферу, яка сприяла творчим виступам конкурсантів.

   Оргкомітет висловлює подяку директорам методичних об’єднань за грамотно сплановану роботу ІІ туру конкурсу, директорам ДШЕВ, викладачам і концертмейстерам за професійну роботу з підготовки учнів до конкурсу та своєчасне подання заявок.

   Сподіваємось, що професійний рівень учасників конкурсу буде зростати щороку і більшість лауреатів конкурсу стануть професійними музикантами.

   Бажаю всім молодим музикантам одного: треба не забувати, що в нашій професії межі досконалості немає! Так нехай завжди натхнення та любов до мистецтва ведуть юні обдарування до нових горизонтів творчості і майстерності!

Методист з практичного навчання
Пасічник Н.Ф.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика