Главная

   30.03.2019 року у Сєвєродонецькій галереї мистецтв було відкрито виставку художньої творчості учнів та викладачів мистецьких шкіл «Чарівний світ мистецтва», пройшло урочисте нагородження переможців декількох конкурсів, відбулась презентація музичних творів заслуженого працівника культури України, викладача-методиста СККМ імені Сергія Прокоф`єва Наталії Пасічник. Творча зустріч вразила присутніх своєю яскравою оригінальністю.

   Проектом «Я малюю музику» займалося багато небайдужих до мистецтва людей. Авторка Н.Пасічник створила нотну збірку для дітей і юнацтва «Музичне мереживо», Луганський обласний центр навчально-методичної роботи видав її, а діти-художники, прослухавши твори з цієї збірки, написали картини. І сталося справжнє диво! Музика немов заграла різними барвами, а картини юних художників немов зазвучали різними голосами! І кожен, хто бачив ці картини і слухав музику, відчував, як яскраві емоції наповнюють душу світлом і теплом, любов'ю до світу і рідної землі, до людей і до істинної краси! Всі, хто був присутній на цій зустрічі, мали унікальну можливість випробувати на собі об'єднуючу силу мистецтва і осягнути велич та красу цієї єдності! Окрім призерів, визначених журі конкурсу, Н.Пасічник нагородила заохочувальними призами від автора ще багатьох учасників конкурсу «Я малюю музику»:

   І молодша категорія:
- Баєва Марія, 7 років, КЗ «Лисичанська дитяча школа мистецтв №1», викладач Петухова Анна Ігорівна;
- Іщук Анастасія, 7 років, КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча художня школа», викладач Дяченко Наталія Володимирівна;

   ІІ молодша категорія:
- Літвінова Орина, 10 років, КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча художня школа», викладач Логінова Світлана Анатоліївна;
- Чудіна Софія, 10 років, КЗ «Привільська ДШМ», викладач Крацова Світлана Миколаївна;
- Гуріна Анастасія, 10 років, КЗ «Привільська ДШМ», викладач Крацова Світлана Миколаївна;
- Литвинюк Софія, 9 років, КЗ «Лисичанська дитяча школа мистецтв №1», викладач Тєлушкіна Ольга Анатоліївна;

   Середня категорія:
- Бородавка Софія, 13 років, КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча художня школа», викладач Логінова Світлана Анатоліївна;
- Гаврюшенко Олександра,11 років, КЗ «Новодружеська ДШМ», викладач Бугацова Дар’я Сергіївна;

   Старша категорія:
- Глушкова Анастасія, 15 років, КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Крутьєва Олена Петрівна;
- Азімбаєва Валерія, 15 років, КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча художня школа», викладач Цилюрик Віра Дмитрівна.

   Яскравим подарунком для учасників заходу був концерт студентів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф`єва (клас викладача Н.Пасічник), в якому взяли участь вокальний ансамбль (художній керівник Г.Крупкіна), Ганна Боката, Ірина Бондарчук, Микита Зубішин, Вероніка Зубко, Михайло Зінченко і ансамбль бандуристів (художній керівник – заслужений працівник культури України Л.Дегтярьова). Вокальні та інструментальні твори у виконанні студентів та авторки музики створили у Сєвєродонецькій галереї мистецтв атмосферу справжнього свята. У концерті взяла участь автор текстів нотної збірки «Музичне мереживо» Н.Кулакова.

   Творча співпраця музикантів і художників – це перша сторінка нової книги про дружбу, в якій творчість музикантів надихає художників подарувати світові дивовижні талановиті картини. Подібні експерименти в мистецтві є гарним зразком творчого пошуку і співдружності як для молодих талантів, так і для досвідчених професіоналів. Усі призери і учасники конкурсу та їх педагоги заслуговують вдячності за творчу натхненну працю. Н.Ф.Пасічник висловила подяку всім, хто мав причетність до цього творчого заходу: начальнику управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації Адамчук А.О., директору Обласного центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва Железовській Л.А. та заступнику директора з навчально-метидичної работи Колгановій І.М., заслуженому діячу мистецтв України – директору СККМ імені Сергія Прокоф`єва Яворській М.В.,студентам та викладачам СККМ імені Сергія Прокоф`єва, педагогам і учням художніх шкіл області.

   З поздоровленням та привітальними словами виступили заступник голови Луганської обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань Лішик О.П. та директор коледжу Яворська М.В., які побажали і музикантам і художникам досягнення нових творчих вершин!

Н.Кулакова

Фото: Г.Саган, Б.Романов, Н.Кулакова

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (3 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика