Главная

   27.03.2019 року в Малій залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся концерт ансамблевої музики. На заході виступили студенти коледжу різних курсів та спеціалізацій, яких поєднала загальна музична творчість та бажання виконувати музику на фортепіано.

   Програма концерту була представлена творами популярної класичної та сучасної музики. Були виконані твори Й.Гайдна, Р.Шумана, К.Сен-Санса, М.Римського-Корсакова, М.Мусоргського, І.Кальмана, Р.Глиера, Г.Свиридова, Э.Хачатуряна та інших. З великим задоволенням студенти грали музику танцювального та естрадно-джазового напрямку: твори А.Вільєльдо, А.Холзмана, О.Хромушина, Г.Манчіні, В.Сапарова. На концерті також звучала і українська народна музика. Ми мали змогу почути обробки народних пісень та мелодій: «Мiсяць на небi, зiроньки сяють», «I шумить, і гуде», «Вільхівка».

   Ансамблеве музикування має дуже старі традиції та коріння. Воно сприяє розвитку відчуття ансамблю у кожної особистості, що є важливим як для майбутнього музиканта-артиста, так і для викладача ДШЕВ.

   До виступів студентів підготували викладачі циклової комісії «Спеціалізованого та загального фортепіано» коледжу: Л.Губанова, Н.Пасічник, Л.Пікалова, Г.Бражко, О.Шалайкіна, Т.Дмитрук.
Не дивлячись на різний рівень підготовки та володіння фортепіано, всі учасники та слухачі отримали піднесений настрій, емоційне задоволення та масу позитивних вражень від виконання музики.

Н. Сінченко

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 1 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика