Главная

   16 березня 2019 року на базі ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбулась Обласна музично-теоретична олімпіада для учнів ДШЕВ. За традицією вона проходила з двох номінацій: сольфеджіо та музична література. Кожна номінація, в свою чергу, розподілялась на три вікові категорії (молодша, середня та старша групи). Загальна кількість учасників цього року близько 70 учнів. В обласному конкурсі взяли участь учні з 13 ДШЕВ області міст Сєвєродонецьк, Новодружеськ, Троїцьк, Борівське, Сватове, Старобільськ, Рубіжне, Лисичанськ, Щастя, Станиця Луганська.

   Конкурсні завдання з сольфеджіо складались з різних завдань. Серед них: музичний диктант, визначення на слух елементів музичної мови, гармонічний аналіз, групування тривалостей, транспонування мелодії, перевірка знання літерного позначення звуків, відповіді на питання з музичної грамоти, будова, визначення і розв’язання елементів музичної мови, творчі завдання.

   Олімпіада з музичної проходила за темами:
   Молодша група – Музика в театрі. Е.Гріг «Пер Гюнт»;
   Середня група – С.Гулак-Артемовський. Опера «Запорожець за Дунаєм»;
   Старша група – О.П.Бородін. Життя та творчість.

   Конкурсантам були запропоновані такі форми: музична вікторина, відповіді на тестові питання, кросворд, завдання з теоретичних знань, біографії та творів композиторів, творче завдання (написання твору після прослуховування музичного уривка або відповіді на запитання після перегляду відео фрагменту).

   Роботи учнів-конкурсантів оцінювало компетентне журі з провідних викладачів коледжу у складі: Л.М.Скрипнік, С.І.Рудницька, І.М.Ворочек, В.М.Даниш, Н.В.Сінченко.

   Призові місця посіли: olimp2019.doc

   Вітаємо учасників і переможців Обласної музично-теоретичної олімпіади, а також всіх викладачів і батьків. Чекаємо на зустріч з вами у наступному році!

Н.Сінченко

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 3 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика