Главная

    23.02.2018 року відбувся Обласний конкурс юних художників, які написали свої картини, прослухавши музику з нотної збірки Н.Ф. Пасічник "Музичне мереживо". За словами організаторів в конкурсі взяла участь рекордна кількість учнів художніх відділень ДШЕВ Луганській області. Якщо бути точним, то членам журі довелося розглянути 160 робіт. Всі, хто побував на конкурсі, побачили світ музики очима художників. Яке це захоплююче заняття: відкрити для себе талановиті роботи, написані під враженням музики! Таких радісних емоцій ми давно не відчували! Єдність музичного та образотворчого мистецтва святкувало! Талановита музика відобразилася, як у дзеркалі, у життєрадісних та яскравих картинах! На конкурсі була присутня авторка збірки Н.Ф.Пасечнік, ми попросили її розповісти трохи про цю подію.

   "Дивовижні емоції зазнала я на конкурсі юних художників. Діти писали музику фарбами! Це було їх прочитання, їх бачення нотної збірки" Музичне мереживо ". Така сповідальність, така щирість, правдивість почуттів, такі маленькі та великі тайники душі відкрилися мені! Це було схоже на помах чарівної палички! У моїй голові звучала музика, а очі бачили її! Так буває? Коли автори ідеї запропонували мені такий варіант співпраці з юними художниками, мало хто вірив, що результат може бути таким приголомшливим та вражаючим! Спасибі всім, хто був причетним до цього чуда: юним художникам, їх педагогам, членам журі, організаторам конкурсу і Господу Богу за наше спільне натхнення! Будемо з нетерпінням чекати результатів конкурсу і подальшого нагородження молодих обдарувань."

   Ну, що ж, побажаємо успіхів усім творчим людям, задіяним в цьому проекті, і зустрінемося на церемонії нагородження художників, де відбудеться святкова презентація збірки "Музичне мереживо". Музиканти коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва виконуватимуть п'єси і пісні, а призери конкурсу отримають гідні нагороди! Такий синтез музики та образотворчого мистецтва радує нескінченно! Талановиті люди притягують один одного! Нехай подібні проекти і в майбутньому надихають творчих людей на створення шедеврів мистецтва!

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

«День відчинених дверей»

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика