Главная

   12 лютого 2019 року було проведено церемонію нагородження переможців ХІ обласного конкурсу «Молода людина Луганщини – 2018».

   Ми вітаємо Олександра Воронкіна і Ганну Саган з перемогами у номінаціях!

   Олексія Воронкіна – викладача фізики, математики, інформатики Сєвєродонецького коледжу культури та мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, кандидата педагогічних наук було визнано найкращим в номінації «Молодий освітянин року».

   За сприяння Олексія, кабінет інформатики коледжу було переведено на використання вільного програмного забезпечення, він взяв участь у 60 наукових конференціях, у тому числі й міжнародних. На волонтерських засадах він викладав у Міжнародній зеленій школі.

   Ганну Саган – заступник директора з культурно-мистецьких заходів Луганського обласного Центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва було визнано найкращий у номінації «Відкриття року в галузі культури і мистецтва». Ганна започаткувала культурно-мистецьку акцію «Сяйво таланту», фестиваль нової української пісні та фестиваль патріотичної пісні, брала участь у Міжнародних науково-практичних конференціях. За її сприяння було проведено першу масштабну обласну культурно-мистецьку акцію «Український формат». Ганна має подяку Міністерства культури України.

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

«День відчинених дверей»

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика