Главная

   31 січня 2019 року у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбулась творча зустріч з надзвичайною людиною. До нас завітав унікальний співак-музикант, відомий не тільки в Україні, але і за її межами кобзар, лірник, Лауреат Державної премії імені Т.Г.Шевченка, Народний артист України Василь Нечепа. Василь Григорович разом зі своїми друзями приїхав до нас з важливою місією в рамках проекту «Перша кобза Чернігівщини дітям та захисникам Луганщини».

   Талановитий співак виконав для присутніх різножанрові українські пісні у супроводі кобзи та ліри, розповів про кобзарів та звичаї козаків. Студенти та викладачі отримали унікальну можливість почути аутентичне звучання народних інструментів та узнати багато цікавої інформації з їх історії. Але самим цінним, на наш погляд, стало спілкування з щирим патріотом, самобутнім виконавцем, справжнім митцем.

   Продовження творчої зустрічі відбулося 1 лютого 2019 року на імпровізованому виступі артиста, на якому колективу коледжу Василь Нечепа подарував збірку «В рокотанні-риданні бандур», присвячену українському кобзарству. А його соратники і однодумці – голови Семенівської і Талалаївської районних рад Василь Малкович та Юрій Дзюбанц в урочистій обстановці вручили подарунок - концертну бандуру.

   Колектив коледжу культури і мистецтв висловлює щиру подяку організаторам цього заходу та особисто начальнику групи цивільно-військового співробітництва командування сухопутних військ ЗС України Руслану Мирошниченко.

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика