Главная

   Важливою подією для ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» стало видання нотної збірки «Музичне мереживо», автором якої є талановитий композитор і музикант, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, викладач-методист, концертмейстер вищої категорії Наталія Пасічник. Збірка була надрукована завдяки сприянню Управлінню культури, національностей та релігій ЛОДА під керівництвом А.О. Адамчук та Луганського центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва під керівництвом Л.А.Железовської, за участю І.М.Колганової.

   В останні роки дуже актуальною стала задача поновлення педагогічного репертуару для учнів шкіл естетичного виховання та студентів коледжів культури і мистецтв, тому і виникла ідея створення нотної збірки для дітей та юнацтва «Музичне мереживо», до якої увійшли 17 творів різної складності для вокалістів та інструменталістів, для хорів і вокальних ансамблів. Робота з творами збірки «Музичне мереживо» дає можливість учням і студентам придбати виконавський досвід і мотивує до досягнення нових музичних висот.

   Власний виконавський і педагогічний досвід Наталії Федорівни підказав необхідність в створенні різноманітного, яскравого репертуару, який би став цікавим для юних музикантів і їхніх викладачів, адже сучасна молодь доводить, що академічне високе мистецтво може бути яскравим і захоплюючим.

   У рецензії до нотної збірки Олена Гончарук, композитор, член Національної спілки композиторів України, викладач-методист зокрема зазначила, що збірка Наталії Пасічник «Музичне мереживо», може бути направлена на розширення навчального та концертного репертуару дітей, юнацтва, різних виконавців, зацікавлених в пошуку нового, цікавого, поетичного.

   Цікавий відгук на збірку надав Микола Ластовецький, викладач-методист Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського, заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки композиторів України, доцент інституту музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка, Лауреат міжнародної премії ім. С.Гулака-Артемовського: «Як фортепіанні, так і вокальні твори збірки, підкреслюють концептуальні засади індивідуального композиторського «почерку» автора музики, які проявляються як в їх тематиці, так і в характерних прийомах музичного листа. Звертає на себе увагу тонкий вибір сучасної інтонаційної лексики музичного мовлення, який набуває виразної характерності в кожній з композицій, в яких помітно особливу увагу автора до музичної інтонації, її темброво-колористичної природі і сили емоційного впливу.

   Яскравим тембровим колоритом відзначаються фортепіанні п'єси збірки, в яких оспівується краса природних людських почуттів і музичних фарб, а також улюблена молоддю стихія танцю».

   Вітаємо Н.Пасечник з черговою, але недзвичайною, творчою перемогою, бажаємо натхненя, творчих успіхів та нових музичних творів! Досягнення мети – це мистецтво маленьких кроків. Потрібно діяти! Завжди, обов'язково, щодня!

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика